Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تجاوز و فروش دختران آواره سوری توسط روزنامه رادیکال ترکیه فاش شد - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 02:57 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- فرهنگ و هنر - تجاوز و فروش دختران آواره سوری توسط روزنامه رادیکال ترکیه فاش شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
تجاوز و فروش دختران سوری در ترکیه !! ؟؟

تجاوز و فروش دختران آواره سوری توسط روزنامه رادیکال ترکیه فاش شد

تاریخ 10 خرداد 1393 ساعت 15:00:17
منبع: irinn
کد خبر: 045132
«شبکه نیوز» شمار فراوانی از زنان و دختران سوری را شبکه های غیرقانونی در قبال پول، به عنوان زن دوم و سوم به مردان مسن در مناطق مرزی فروخته اند/ زنان و دختران سوری در ازای پول اندکی به کشورهای ثروتمند عرب فروخته می شوند.    * دختران جوان سوری، از اینکه هنگام جستجوی شغل با درخواست های بی شرمانه صاحبان کار رو به رو می شوند، شکوه دارند.
تجاوز و فروش دختران آواره سوری توسط روزنامه رادیکال ترکیه فاش شد

 

روزنامه رادیکال، چاپ ترکیه، در گزارشی از ارعاب و فروش زنان آواره سوری در اردوگاه های این کشور و ازدواج های اجباری آنان در قبال مبالغ ناچیز خبر داد.

 

* بیشتر  اتباع سوریه در شهرهای بزرگی مانند استانبول و آنکارا گدایی می کنند!؟

به گزارش واحدخبر اجتماعی "پایگاه خبری تحلیلی شبکه نیوز" روزنامه «رادیکال» در مطلبی با عنوان «تجاوز به دختران و زنان آواره سوری و فروش آنان در ترکیه»، به نقل از یک زن آواره سوری نوشت: باندهای تبهکار و برخی مسئولان ژاندارمری ترکیه، وی را که به همراه یک زن آواره سوری دیگر برای امرار معاش به امور نظافت در منازل گماشتند، تهدید و به وی تجاوز کرده اند.

 

وی گفت: یکی از درجه داران ژاندارمری ترکیه با گرفتن کارت شناسایی اش، او را تهدید به بازگرداندن به سوریه کرده و پس از تجاوز او را فروخت. این زن آواره سوری که از بیم حملات تروریست ها به اردوگاهی در ترکیه پناهنده شده بود، افزود : یکی دیگر از بزرگ ترین مشکلات دختران و زنان سوریه، مسئله پیدا نشدن کار است؛ دختران جوان سوری، از اینکه هنگام جستجوی شغل با درخواست های بی شرمانه صاحبان کار رو به رو می شوند، شکوه دارند.

 

* تجاوز و فروش دختران سوری در ترکیه
خانم «سچیل ارپولاد»، وکیل عضو کانون وکلای شهر «باتمان»، در جنوب شرق ترکیه، نیز با تائید سوء استفاده از دختران و زنان آواره سوری در اردوگاه های آوارگان سوری در ترکیه، گفت: آنان در معرض انواع سوء استفاده ها و تن دادن به ازدواج های اجباری قرار گرفته اند و آسیب پذیرترین قشرها هستند، چرا که فقر و بی پناهی زنان آواره سوری، کار را برای مزاحمان آسان می کند.

 

 

فروش زنان سوری به اعراب  !؟!

وی گفت: شمار فراوانی از زنان و دختران سوری را شبکه های غیرقانونی در قبال پول، به عنوان زن دوم و سوم به مردان مسن در مناطق مرزی فروخته اند.

سال گذشته نیز معاون حزب جمهوری خلق ترکیه گفته بود دلال های مستقر در اردوگاه های آوارگان سوری در ترکیه اقدام به فروش زنان سوری به اعراب می کنند.

 

«فاروق لوغ اوغلو»، معاون حزب جمهوری خلق ترکیه، در سخنانی در پارلمان این کشور، با انتقاد از نقض حقوق بشر در اردوگاه های پناهجویان در ترکیه گفته بود، زنان و دختران سوری در ازای پول اندکی به کشورهای ثروتمند عرب فروخته می شوند.

ترکیه، میزبان بیش از هشتصد هزار آواره سوری است که در اردوگاه هایی در جنوب این کشور مستقر شده و یا در دیگر شهرهای این کشور پراکنده شده اند.

 

شمار اندکی از اتباع سوریه که ثروتمند هستند، خانه اجاره کرده اند، اما بیشتر آنان در شهرهای بزرگی مانند استانبول و آنکارا گدایی می کنند.

به گزارش کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور پناهجویان، 75 درصد پناهجویان سوری که در ترکیه زندگی می کنند، زن و کودک اند.

 

75 درصد پناهجویان سوری که در ترکیه زندگی می کنند، زن و کودک اند

حزب جمهوری خلق ترکیه، بارها مخالفت خود را با مواضع دولت آنکارا در قبال دمشق ابراز، و توقف مناقشه در سوریه و یافتن راه حلی دیپلماتیک را با هدف پایان دادن بحران در این کشور خواستار شده است. از زمان آغاز ناآرامی در سوریه، ترکیه از شورشیانی که با دولت دمشق می جنگند، حمایت کرده است.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.