Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
راه اندازی « شهر رسانه » - شبکه نیوز
چهار شنبه، 28 آذر 97 ساعت 12:50 ب.ظ / Wed, 2018 December 19

- فرهنگ و هنر - راه اندازی « شهر رسانه »

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
17 مرداد وزیر ارشاد به قم سفر میکند

راه اندازی « شهر رسانه »

تاریخ 17 مرداد 1393 ساعت 15:21:38
منبع: «وزارت ارشاد»
کد خبر: 046653
« شبکه نیوز » مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم خبر داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب هنر و مطبوعات قشم دیدار می‌کند.

 

ملانوری از برنامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر و اهالی مطبوعات جزیره قشم در روز جمعه 17 مردادماه همزمان با روز خبرنگار خبر داد.


>
> به گزارش ستاد خبری پنجمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، «حجت‌الاسلام علی ملانوری» رییس پنجمین نمایشگاه قرآنی قشم و مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم درباره حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جزیره قشم توضیح داد:

برای حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جزیره قشم، دو برنامه ویژه در نظر گرفته شده است. برنامه اول وزیر، حضور در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه و جشنواره قرآن است. به هر حال، آقای جنتی مدیر عالی فرهنگی در کشور است و همه افرادی که در کشور کار فرهنگی انجام می دهند، دوست دارند گزارش کارشان را به ایشان بدهند و دیدگاه های وزیر و میزان انطباق کارها با اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداف و سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران را بسنجند.


>
> وی افزود:وزیر ارشاد با حضور در مراسم اختتامیه، از خادمان قرآنی تجلیل خواهند کرد و در این مراسم سخنرانی خواهند داشت. همچنین از برگزیدگان هشت مسابقه قرآنی که در جشنواره قرآن انجام شده است، با حضور وزیر تقدیر به عمل خواهد آمد.
>
> ملانوری با اشاره به همزمانی حضور وزیر ارشاد در قشم با روز خبرنگار، گفت: برنامه دوم، برگزاری گردهمایی اصحاب فرهنگ و هنر و اهالی مطبوعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز جمعه 17 مردادماه است.


>
> وی درباره این برنامه بیان کرد: چندی است پیش بینی راه اندازی «شهر رسانه» در قشم با توجه به توانمندی‌های رسانه ای موجود در جزیره قشم را داریم، چراکه یکی از ابعاد توسعه مناطق آزاد، استفاده از ابزار رسانه ای است؛ و ما حضور وزیر را بهترین زمان برای آغاز راه این شهر رسانه‌ای دیدیم.
>
> مدیر ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در ادامه درباره برنامه های دیگر این روز گفت: در کنار این بنامه ها، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه در حال احداث خلیج فارس بازدید خواهند کرد.

انتهای خبر#

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.