Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 03:55 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- فرهنگ و هنر - اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
در جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی کشور عنوان شد

اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان

تاریخ 27 بهمن 1394 ساعت 08:25:15
کد خبر: 051602
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان برتر در جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی کشور خبر داد / وام 50 میلیون تومانی به شرطی به دانشجویان برتر این جشنواره اعطا می‌شود که آنان پیش از پایان تحصیلات ازدواج کنند.
اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان

 


اعطای وام ازدواج 50 میلیون تومانی به دانشجویان برتر

 

پایگاه خبری تحلیلی حرف راست (http://www.harferast.ir )؛ حسن قاضی‌زاده هاشمی در آیین پایانی هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور اظهار داشت: وام 50 میلیون تومانی به شرطی به دانشجویان برتر این جشنواره اعطا می‌شود که آنان پیش از پایان تحصیلات ازدواج کنند. وی با اشاره به اینکه 5 هزار دانشجو در این جشنواره شرکت کردند، افزود: هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی کشور بسیار پرنشاط برگزار شد.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه باید بخش عمده توجه دانشگاه‌های کشور از جنس مسائل فرهنگی باشد، ادامه داد: آنچه باید به آن توجه داشته باشیم، پس از توکل به خدا، راستی، درستی، نیک‌پنداری، عشق به مردم و توجه به مشکلات آنان است. در این آیین استاندار فارس نیز گفت: در کشوری مانند ایران با میراث غنی فرهنگی توجه به هنر و ادب و خلاقیت به‌عنوان محور توسعه قلمداد می‌شود.

 

سید محمدعلی افشانی افزود: استان فارس که با داشته‌های فرهنگی در جهان معرفی می‌شود، در زمینه‌های مختلف سرآمد است. وی با بیان اینکه باید بدانیم میراث فرهنگی عظیمی که به ما رسیده به‌صورت ایرانی در حال تکمیل است، یادآور شد: توسعه پایدار فقط با توسعه فرهنگی امکان‌پذیر است.

 

افشانی با بیان اینکه توسعه فرهنگی زمانی پایدار است که پاسخگوی نیازهای امروز باشد به شرطی که منافع نسل آینده را نیز تضمین کند و به آن صدمه نزند، افزود: این امر زمانی تحقق می‌یابد که توسعه فرهنگی اتفاق بیفتد.

 

به گزارش فارسنیوز، در این آیین همچنین از محمدعلی بهمنی شاعری که به‌عنوان دبیر بخش شعر جشنواره حضور داشت، با نمایش کلیپی تجلیل شد.

 

در آیین پایانی هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی کشور همچنین یکی از نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی و محمدهادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز حضور داشتند و در حاشیه آن از رضا اسماعیلی کارمند ارشد وزارت بهداشت که داوری جشنواره را بر عهده داشت، به سبب بازنشستگی توسط وزیر بهداشت تقدیر شد./110


 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.