Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فال روزانه پنج شنبه 8 مهر 1395 - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:35 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- فرهنگ و هنر - فال روزانه پنج شنبه 8 مهر 1395

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

فال روزانه پنج شنبه 8 مهر 1395

تاریخ 08 مهر 1395 ساعت 11:09:41
کد خبر: 054210
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

 

 

فال روزانه پنج شنبه 8 مهر 1395

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 8 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! هفته های آینده روزهایی سرشار از عشق و قرارهای رمانتیک برای شما به همراه خواهد داشت و خودتان را برای نزدیکی بیشتر به طرف مقابلتان آماده کنید. از این که خودتان را همان طوری که هستید نشان بدهید و احساسات واقعی خود را بیان کنید ترسی نداشته باشید، زیرا برای تجربه یک نزدیکی واقعی باید خود واقعیتان باشید. شاید در اواخر پاییز برخی چالش های عاطفی را پشت سر بگذارید، اما با فرا رسیدن زمستان عشقتان دوباره شکوفه خواهد زد. اگر نگران آینده مبهم خود هستید بهتر است اندکی صبوری پیشه کنید. تا اواخر ماه نگرش واضحی نسبت به زندگی و آینده خود پیدا خواهید کرد. در حال حاضر چالش اصلی شما این است که آرامش خود را حفظ کرده و به راهنمایی هایی که به زودی از طرف یکی از افراد مورد اطمینانتان در اختیار تان قرار خواهد گرفت اعتماد کنید. تا اوایل آبان ماه تمامی آنچه برای برنامه ریزی قدم های بعدیتان در زندگی لازم است بدانید را درک خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز می توانید خیلی راحت روی دور کار کردن بیفتید و کارهای زیادی را هم به انجام برسانید، به شرط آنکه یادتان باشد در طول مسیرتان تفریح هم داشته باشید. با وجود این که در کارتان با اراده تمام پیش می روید و هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد، روابط اجتماعی در حین انجام کار، از خود کاری که انجام می دهید مهمتر هستند. هیچ کدام از احساسات خود را انکار و یا مخفی نکنید و در مکالماتتان خیلی واضح و رک سخن بگویید. مخفی کردن حقایق در امروز، مشکلات را در آینده چند برابر خواهد کرد. اگر موضوعی در رابطه عاطفیتان وجود دارد که نیاز به بحث و بررسی دارد حتما برای آن وقت کافی بگذارید تا بتوانید آن را حل کرده و همراه با عشقتان از آخر هفته خود لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما اغلب آنقدر دیدگاه های محکم و ثابتی دارید که موقعیت های خیلی خوبی را تنها به خاطر این که با ذهنیت قبلی خودتان تفاوت دارند نادیده می گیرید. اما امروز می توانید به این تفکر خود غلبه کرد و از فرصت های خوبی که برای تفریح و خوشگذرانی برایتان فراهم می شوند استفاده کنید. در مسیر زندگی اجتماعی شما تغییرات عجیبی به وجود آمده است که در نهایت جهتی کاملا متفاوت به آن خواهد بخشید. خوشبختانه اگر ندانید چکار باید بکنید تا هر قطعه ای در جای خود قرار بگیرد هم مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. انعطاف پذیری هر چند برای شما، به ویژه وقتی که فکر می کنید همه حقیقت را می دانید، کار چندان ساده ای نیست، امروز برای شما کلید خوشحالی و آرامش خواهد بود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیت دادن به خودتان همیشه نشان دهنده خودخواهی و از خود راضی بودن شما نیست. برای خودتان وقت بگذارید و به وجود و سلامت خود اهمیت بدهید و عادت هایی که برای سلامتیتان مفید هستند را حتما در برنامه خود قرار دهید. احساس تعهد بسیار زیاد شما نسبت به انجام  دادن و به پایان رساندن کارهایی که شروع کرده اید ممکن است گاهی آنقدر توان شما را تحلیل دهد که بر خلاف آنچه انتظار می رود به جای داشتن اثری سازنده نقشی مخرب روی کارهایتان داشته باشد. بر عکس آنچه خودتان فکر می کنید گنجاندن فعالیت های تفریحی و اجتماعی در برنامه روزانه تان به شما کمک خواهد کرد علاوه بر داشتن روابطی شاد و سالم، در کارتان نیز موفق تر باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حرف زدن در مورد احساسات و خواسته هایتان می تواند شما را به دردسر بیندازد، به ویژه اگر این خواسته های شما باعث ناراحتی دیگران شوند. با این حال شدیدا به شما توصیه می شود که احساسات خود را سرکوب نکنید، زیرا ضرر این کار خیلی بیشتر از منفعت آن می تواند باشد. در هر صورت انتظار نداشته باشید که دیگران مقدمات خوشحالی و رضایت شما را فراهم کنند، این خود شما هستید که باید شرایط لازم را به وجود آورده و این احساس را به خود هدیه کنید، همان طور که دیپاک چوپرا گفته است «وقتی دیگران را مقصر دانسته و سرزنش می کنید در واقع دارید حقایق مربوط به خودتان را نادیده می گیرید».

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز برخی اختلاف نظرهایی که بین شما و اطرافیانتان وجود دارند ممکن است شما را وادار کنند که ارزش ها و باورهای خود را مورد بررسی قرار دهید. به جای این که سعی کنید حرف خود را به کرسی بنشانید ذهن خود را باز نگه داشته و سعی کنید نگرش دیگران را نیز پذیرفته و درک کنید. امروز دلتان می خواهد که هر طور شده بخشی از روزتان را به تفریح و خوشگذرانی اختصاص دهید، ولی به احتمال زیاد سرتان خیلی شلوغتر از آنی خواهد بود که انتظارش را داشته اید. اگر در آغاز روز محکم و با اراده به کارهایتان بچسبید و آنها را به موقع به انجام برسانید خواهید توانست ساعات پایانی روز را به خودتان اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز اگر انتظارات خود را خیلی بالا ببرید ممکن است باعث دلخوری خودتان شوید. طبیعتا شما نمی خواهید برای اجتناب از چالش و درگیری از خواسته های خود دست بردارید، اما حالات روحی متغیر شما می توانند باعث ایجاد حساسیت بیش از اندازه شوند. به جای این که دیگران را بر اساس موافقت یا عدم موافقت آنها با نظرات خود مورد قضاوت قرار دهید بهتر است با دقت بیشتری به نظرات آنها گوش فرا دهید. شاید صبح را بخواهید به تنبلی بگذرانید، ولی اگر کارهایتان را زودتر شروع نکنید و از برنامه عقب بمانید، این کار به ضرر خودتان تمام خواهد شد و نمی توانید بعدازظهرتان را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
با وجود این که معمولا می توانید دیگران را به خوبی تحمل کنید امروز قبول کردن حرف های کسانی که باورهای معنوی متفاوتی دارند برای شما غیر قابل تحمل شده و حتی می تواند مشکل ایجاد کند. با وجود این که این روزها نگاهی خوش بینانه دارید امروز به سادگی تحت تأثیر انرژی منفی ناشی از مخالفت های دیگران قرار خواهید گرفت. خوشبختانه این معضل به آن پیچیدگی نیست که قابل حل شدن نباشد، شما می توانید به نظرات و ایده های خود وفادار باشید و در عین حال به دیگران و ایده هایشان نیز احترام بگذارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
به نظر می رسد که امروز یک نفر در مقابل تک تک حرکات شما نقشه ای کشیده است تا مانع آنها شود، با این حال شما آمادگی کافی برای مقابله با تمامی این موانع را دارید. قبل از این که به حقیقت امر پی ببرید، عکس العمل های شدید از خودتان نشان ندهید، زیرا ممکن است به اشتباه بخشی از تفکرات و خیال پردازی های خودتان را جای حقیقت در نظر گرفته و بیش از آنچه که باید به آن اهمیت بدهید. به جای این کار نیت خیر خودتان را نشان داده و تمام تلاشتان را بکنید تا به اوضاع بهبود ببخشید. کسی که دوست دارید سعی دارد طوری برخورد کند که انگار همه چیز روبراه است، اما چیزی او را ناراحت کرده است، به این مشکل پی برده و حالش را بهتر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز پشت لبخند زیبایتان دریایی از نگرانی نهفته است ولی تا بعد از ظهر امروز تردیدهایی که نسبت به خود دارید نیز از بین خواهند رفت. نیازی نیست که هیچ چیزی را تغییر دهید، هر چند که ممکن است احساس کنید اگر بلافاصله عکس العمل نشان ندهید به مشکل بر خواهید خورد. بهترین راه برای غلبه به تردیدهایتان این است که یادتان باشد جزئیات آنقدر که الان به نظرتان می رسند مهم نیستند. اگر در حال حاضر به خودتان سخت نگیرید هیچ دلیلی وجود ندارد که نگران این باشید که اگر کارها طبق پیش بینیتان انجام نشوند، در آینده چه مشکلاتی برایتان پیش خواهند آمد. شما مجبور نیستید همیشه نقش قهرمان را برای همه بازی کرده و فرشته نجات آنها باشید، گاهی باید فقط برای خودتان باشید و کاری را انجام دهید که خودتان دلتان می خواهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

حالا دیگر وقت آن فرا رسیده است که نفس راحتی بکشید. ممکن است که احساساتتان برای مدتی بسیار طولانی پشت سدی بزرگ در دام افتاده باشند، ولی اکنون دیگر زمان به جریان افتادن آنها فرا رسیده است. هیچ کدام از احساسات سرکوب شده تان را به حال خود رها نکنید، با بیان این احساسات و آگاهی یافتن نسبت به آنها در نهایت به آرامش و رضایت خواهید رسید. حالا که فرصتی دست داده است مشکلات مربوط به گذشته را یک بار برای همیشه حل کنید و کنار بگذارید، تا بتوانید با خیال راحت موانع را کنار گذاشته و به سوی آینده خود پیش بروید. انرژی منفی را کنار زده و دنیای اطرافتان را با نگاهی مثبت ببینید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در جمع نزدیکان و دوستانتان همچون فرد غریبه ای هستید و دلیل آن هم این است که حاضر نیستید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. با این حال حتی اگر خودتان فکر کنید که همه در اشتباه هستند و حق با خودتان است نمی توانید آنها را قانع کنید که همان طوری رفتار کنند که شما می خواهید. احساس می کنید که در دریایی طوفانی با قدرتی شدید که کنترل آن از دست شما خارج است گرفتار شده اید. تلاش برای به دست گرفتن کنترل اوضاع تنها با هدر رفتن وقت و انرژیتان همراه خواهد بود. آسان گرفتن و استراحت دادن به خودتان برای امروز تاکتیک هوشمندانه ای خواهد بود. نیازی نیست در مسیر خود تغییری ایجاد کنید، فقط کافی است به آگاهی کیهان اعتماد کرده و فشار کمتری به خودتان وارد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 

امروز یک نفر دارد به شما گیر می دهد و به نظرتان این رفتار او اصلا منصفانه نیست و شما هیچ کاری نکرده اید که بخواهید این قدر سرزنش بشوید. با این حال اگر نگاهی دقیق تر به وضعیت موجود بیندازید خواهید دید که در واقع شرایط فعلی نتیجه رفتارهای اشتباه گذشته شما است. با این حال دلیلی ندارد که نگران شده و بخواهید خودتان را سرزنش کرده و اجازه دهید گذشته تان آینده شما را خراب کند. همه ما گاهی اشتباه می کنیم، آنچه اهمیت دارد این است که اشتباه خودمان را پذیرفته و از آن درس بگیریم. این که بدانید چه زمانی باید محکم و با اراده به برنامه هایتان چسبیده و چه زمانی باید به خودتان راحت بگیرید به این معنی است که سلطان سرنوشت خود شده اید و کنترل آن را در دست خود گرفته اید.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.