Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
از علما عذرخواهی کردیم - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:35 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- فرهنگ و هنر - از علما عذرخواهی کردیم

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

از علما عذرخواهی کردیم

تاریخ 11 مهر 1395 ساعت 17:19:42
کد خبر: 054237
جنتی گفت: آنچه در قم اجرا شد کنسرت نبود بلکه همخوانی و همسرایی بود که محتوای آن ایرادی نداشت اما برخی شرکت‌کنندگان حجاب را رعایت نکرده و برخی از عناصر نیز از آنها عکس گرفته و در اختیار مراجع قرار دادند.
 از علما عذرخواهی کردیم

علی جنتی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) در حاشیه اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران؛ در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود در چند ماه باقیمانده از دولت؛ قصد دارید از این وزارتخانه بروید، گفت: اینها شایعه است و به شایعات نباید توجه داشت.

او همچنین درباره بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درخصوص برگزاری کنسرت در این شهر گفت: آنچه در قم اجرا شد کنسرت نبود بلکه همخوانی و همسرایی بود که محتوا و شکل آن ایرادی نداشت اما متاسفانه برخی از شرکت‌کنندگان در این مراسم حجاب اسلامی را رعایت نکرده و برخی از عناصر نیز از این افراد عکس گرفته و در اختیار مراجع قرار داده‌اند.

وزیر ارشاد با بیان اینکه اگر این افراد می‌خواهند و اصرار دارند با این حجاب وارد کنسرت شوند باید به بیرون از این مراسم هدایت شوند، گفت: مدیرکل وزارت ارشاد در قم از این از علما عذرخواهی کرده و اصولا مبنای ما برای برگزاری کنسرت در قم با برگزاری چنین برنامه‌هایی در دیگر شهرستان‌ها متفاوت است.

او ادامه داد: به هر حال همواره ما مشکلاتمان حواشی کنسرت‌ها و تماشاگرانی است که رعایت شئونات اخلاقی را نمی‌کنند.

وزیر ارشاد در پاسخ به این سوال که امسال آخرین سال دولت یازدهم است، برنامه و اهداف شما در باره صنعت چاپ چیست، گفت: همه آنچه را که باید می‌گفتم در طول برنامه بیان کردم.

او ادامه داد: آینده صنعت چاپ خوب است چراکه هم افراد پیشکسوت در این صنعت هستند و هم صنعت چاپ به خوبی با دستاوردهای این صنعت در سطح جهانی آشنا است. همچنین کارخانجاتی در این زمینه تاسیس شده و با ماشین‌آلات بسیار پیشرفته‌ای فعالیت می‌کنند و کارهای فاخری را ارائه می‌دهند. من نسبت به آینده این هنر خوشبین هستم.//669

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.