Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دیگر هر روز 8 لیـوان آب نخوریـد! - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:50 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- فرهنگ و هنر - دیگر هر روز 8 لیـوان آب نخوریـد!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

دیگر هر روز 8 لیـوان آب نخوریـد!

تاریخ 16 شهریور 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 005447
شبکه نیوز: هر روز بین 6 تا 8 لیوان آب بخورید تا سالم باشید؛ این توصیه‌ای است که همه ما شنیده‌ایم
دیگر هر روز 8 لیـوان آب نخوریـد!

این توصیه که هر شخص باید هر روز 8 لیوان آب بنوشد هیچ پشتوانه علمی ندارد و درصورتی که فردی آن را رعایت نکند خطری متوجه او نیست.

هر روز بین 6 تا 8 لیوان آب بخورید تا سالم باشید؛ این توصیه‌ای است که همه ما شنیده‌ایم اما به تازگی دانشمندان اعتبار آن را زیر سوال برده‌اند.

به گزارش شبکه نیوز، این توصیه که هر شخص باید هر روز 8 لیوان آب بنوشد هیچ پشتوانه علمی ندارد و درصورتی که فردی آن را رعایت نکند خطری متوجه او نیست.

از سوی دیگر، نوشیدن بیش از حد آب نه تنها برای بدن مفید نیست بلکه ممکن است خطراتی هم به همراه داشته باشد؛ این عامل سبب می‌شود، میزان سدیم موجود در خون به‌طور خطرناکی پایین بیاید.

به اعتقاد دانشمندان سیستم تنظیم آب بدن در انسان به قدری پیچیده و دقیق است که در زمانی خاص نیز با تشنگی به شما اعلام می‌کند که نیاز به نوشیدن آب دارید. به این ترتیب بهتر است فقط هنگام تشنگی و در زمانی که بدن‌تان به آب نیاز دارد اقدام به نوشیدن این مایع حیات‌بخش کنید.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.