Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی! + عکس - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:31 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- فرهنگ و هنر - مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی! + عکس

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی! + عکس

تاریخ 03 فروردین 1396 ساعت 04:21:28
منبع: yjc
کد خبر: 054975
مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه صهیونیستی در فضای مجازی جنجال آفرید.

 

 

به گزارش شبکه نیوز /؛  خبرگزاری صدا و سیما با انتشار خبر و تصویری از  روزنامه هاآرتص نوشت: اصغر فرهادی کارگردان ایرانی برنده اسکار، قبل از برگزاری مصاحبه قابل تامل اصغر فرهادی !مراسم اسکار، در جشنواره کن با خبرنگار این روزنامه که به صراحت خود را اسرائیلی معرفی می کند علاوه بر مسائل مربوط به اسکار درباره مسائل سیاسی نیز با وی صحبت کرده است .
وری کلین خبرنگار هاآرتص نوشت: من ماه مه گذشته فرهادی را در جشنواره فیلم کن و در فضایی کاملا متفاوت در زمانی که به نظر می رسید نامزدی ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا فقط یک حماقت گذرا بود، دیدم و با او ملاقات کردم.

بنابر این گزارش خبرنگار هاآرتص به فرهادی گفت: من از اسرائیل آمده ام بنابراین من می دانم که شما از چه چیزی و درباره چه چیزی صحبت می کنید. نظرتان درباره نقش مردان و زنان چیست؟ آیا شما بطور برابر با آنها برخورد می کنید؟ زنان در کارهای شما خیلی مهم هستد.

فرهادی جواب داد: خودم، زمانی که بعد از گذشت زمان، به فیلم هایم نگاه می کنم، احساس می کنم که زنان مهمترین نقش را دارند - صادقانه بگویم من به زنان اهمیت و اعتبار بیشتری می دهم.

اصغر فرهادی در پاسخ به سوال خبرنگار هاآرتص درباره اسرائیل و ایران نیز گفت: سیاستمداران نمی خواهند مشکل را حل کنند . تنها امید من به مردم است و نه سیاستمداران. (البته) من امید کمی به مردم دارم. زیرا آنها نیز توسط رسانه ها و سیاستمداران تحت تاثیر قرار گرفته اند.

بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) یک نمونه از آن است و  «ما هم احمدی‌نژاد (رئیس جمهور سابق) را داشتیم.»
 
 
 
مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی
پس از ادعای نشریه صهیونیستی هاآرتص مبنی بر مصاحبه با اصغر فرهادی کارگردان ایرانی نظرات کاربران فضای مجازی درباره این موضوع به راه افتاده است .
 
کاربران فضای مجازی می‌پرسند زمانی که حتی ورزشکاران ما به خاطر دفاع از مظلومین و مبارزه با اشغالگران نژاد پرست صهبونیستی از مدال المپیک و جهانی چشم پوشی میکنند چطور یک کارگردان به راحتی با یک روزنامه متعلق به رژیم اشغالگر قدس مصاحبه میکند.
 
همچنین برخی دیگر از کاربران نوشته اند: امیدواریم اصغر فرهادی این مصاحبه را با سند تکذیب کند.
 
 مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی! + عکس
 مصاحبه عجیب اصغرفرهادی با یک روزنامه صهیونیستی! + عکس
 

شبکه نیوز /

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.