Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
«گلشیفته» به آخر خط رسید - شبکه نیوز
یک شنبه، 01 مهر 97 ساعت 11:47 ب.ظ / Sun, 2018 September 23

- فرهنگ و هنر - «گلشیفته» به آخر خط رسید

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
پایان تصویر برداری گلشیفته

«گلشیفته» به آخر خط رسید

تاریخ 05 خرداد 1397 ساعت 15:39:26
منبع: khabaronline
کد خبر: 056614
 تصویربرداری مجموعه «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی، روز گذشته با ضبط آخرین سکانس‌ها به آخر خط رسید. آخرین سکانس‌های سریال شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» ساخته بهروز شعیبی، روز گذشته (جمعه چهارم خرداد ماه) پس از پنج ماه تصویربرداری در لوکیشنی در فرمانیه به پایان رسید. تاکنون ۹ قسمت از این مجموعه پخش شده است و توزیع آن تا قسمت پایانی به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت.
«گلشیفته» به آخر خط رسید

آخرین سکانس‌های سریال شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» ساخته بهروز شعیبی، روز گذشته (جمعه چهارم خرداد ماه) پس از پنج ماه تصویربرداری در لوکیشنی در فرمانیه به پایان رسید.

تاکنون ۹ قسمت از این مجموعه پخش شده است و توزیع آن تا قسمت پایانی به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت.

این مجموعه در قالب طنز و با طعنه به نقش پررنگ فضای مجازی در زندگی امروز مردم، مسائل و مشکلات زنان در جامعه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در خلاصه داستان این مجموعه که آمده است: «حبیب آقا علاقه‌ای ندارد دخترش گلی که رتبه یک کنکور را کسب کرده است، برای ادامه تحصیل به تهران بیاید. رئیس دانشگاه گلی که همسرش از مدیران وزارت ورزش است، تلاش می‌کند گلی را در دانشگاه نگه دارد اما این مسئله مشکلاتی بین او و همسرش ایجاد می‌کند...»

مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، امیر مهدی ژوله، محمد بحرانی، شیلا خداداد، نسیم ادبی و هومن سیدی از بازیگران این مجموعه هستند.

کد9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.