Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کانون کارگردانان درگذشت ناصر ملک‌مطیعی را تسلیت گفت - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 05:06 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- فرهنگ و هنر - کانون کارگردانان درگذشت ناصر ملک‌مطیعی را تسلیت گفت

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

کانون کارگردانان درگذشت ناصر ملک‌مطیعی را تسلیت گفت

تاریخ 05 خرداد 1397 ساعت 17:21:55
منبع: khabaronline
کد خبر: 056624
در پی درگذشت ناصر ملک‌مطیعی کانون کارگردانان سینمای ایران بیانیه‌ای منتشر کرد.
کانون کارگردانان درگذشت ناصر ملک‌مطیعی را تسلیت گفت

به گزارش شبکه نیوز کانون کارگردانان سینمای ایران نخستین نهادی است که به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی واکنش نشان می‌دهد. در متن بیانیه‌ کانون کارگردانان سینمای ایران آمده است: 

«سینمای ایران بار دیگر یکی از هنرمندان محبوب و با ارزش خود را ازدست داد. دیشب ناصر ملک مطیعی ستاره سال‌های سال سینمای ایران پس از سال‌ها دوری از پرده سینما، اما در اوج احترام و محبوبیتی که شایسته‌اش بود، در سن هشتاد و هشت سالگی با دنیای زندگان و دنیای سینما وداع کرد. او در سال‌های دور عاشقانه در این سینما بازی کرد و فیلم ساخت، و در حالی که درسال های پس از انقلاب با آرزوی فعالیت در این حرفه تنها با حسرت به نظاره سینمای ایران نشسته بود، دوستدارانش در آرزوی دیدن دوباره‌اش بر پرده سینما و یا صفحه تلویزیون ماندند.

کانون کارگردانان سینمای ایران فقدان این بازیگر و کارگردان سینما را که همواره تصویر کننده مروت و مردانگی در سینمای ایران بود به خانواده محترمش، همه بازیگران سینما، کارگردانان سینمای ایران و همه دلسوختگان این سینما تسلیت می‌گوید. آرزو می‌کنیم که پس از این، قدر هنرمندان این مرز و بوم را در زمانی که در کنار ما هستند بیشتر بدانیم تا این گونه دچار حسرت از دست دادنشان نشویم.»

کد 9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.