Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تیته: نیمار بالاتر از استاندار تیته، + تصاویر - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 04:48 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- فرهنگ و هنر - تیته: نیمار بالاتر از استاندار تیته، + تصاویر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تیته: نیمار بالاتر از استاندار تیته، + تصاویر

تاریخ 14 خرداد 1397 ساعت 06:06:39
کد خبر: 056976
تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که نیمار در دیدار امشب تیمش مقابل کرواسی، فراتر از حد انتظار ظاهر شد اما انتظار دارد که ستاره پی اس جی پیش از رسیدن به ثبات لازم، فراز و نشیب بیشتری را سپری کند. تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که نیمار در دیدار امشب تیمش مقابل کرواسی، فراتر از حد انتظار ظاهر شد اما انتظار دارد که ستاره پی اس جی پیش از رسیدن به ثبات لازم، فراز و نشیب بیشتری را سپری کند.

 

تیته: نیمار بالاتر از استاندار تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که نیمار در دیدار امشب تیمش مقابل کرواسی، فراتر از حد انتظار ظاهر شد اما انتظار دارد که ستاره پی اس جی پیش از رسیدن به ثبات لازم، فراز و نشیب بیشتری را سپری کند.د ظاهر شد

 

 

شبکه نیوز |  shabakenews ؛ تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که نیمار در دیدار امشب تیمش مقابل کرواسی، فراتر از حد انتظار ظاهر شد اما انتظار دارد که ستاره پی اس جی پیش از رسیدن به ثبات لازم، فراز و نشیب بیشتری را سپری کند.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار که در فوریه گذشته در دیدار پاری سن ژرمن مقابل المپیک مارسی دچار آسیب دیدگی شده بود، بعد از مدت ها در دیدار امشب برابر کرواسی به میدان رفت و در پیروزی 2-0 تیمش، گل اول را به زیبایی به ثمر رساند. تیته از نمایش ستاره تیمش در این دیدار ابراز رضایت کرد اما از هواداران و رسانه ها خواست تا برای رسیدن او به آمادگی کاملا، صبور باشند.

او به خبرنگاران گفت:" باید منتظر تمرینات بعدی باشیم. او امروز بالاتر از استاندارد بود و بهتر از چیزی که انتظار داشتیم، ظاهر شد. اما همچنان در حال بازیابی آمادگی اش است.

او پیش از اینکه بتواند به بهترین شرایط برسد، فراز و نشیب خواهد داشت؛ شاید به سه-چهار بازی دیگر نیاز داشته باشد. لطفا انتظارات تان را براساس عملکرد امروز او تنظیم نکنید."

 

 

مثلث نیمار، کوتینیو و ویلیان در دیدار مقابل کرواسی نمایش بسیار خوبی داشت و تیته اعلام کرد ممکن است از این سه در ترکیب اصلی تیمش در جام جهانی استفاده کند.

"همه آنها امروز خیلی خوب بودند. استفاده از این سه می تواند یکی از احتمال ها باشد اما با توجه به استرسی که من دارم، باید به نیمار زمان ریکاوری و تمرین کردن بدهم. البته که این احتمال وجود دارد."

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.