Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصاویر مراسم افطاری اردوغان جنجال آفرید + جزییات - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:29 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- فرهنگ و هنر - تصاویر مراسم افطاری اردوغان جنجال آفرید + جزییات

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
این دو (2) عکس را با هم مقایسه کنید

تصاویر مراسم افطاری اردوغان جنجال آفرید + جزییات

تاریخ 21 خرداد 1397 ساعت 17:24:52
کد خبر: 057160
مراسم افطاری اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول جنجال آفرید. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اپوزیسیون ترکیه با انتشار تصویری از این مراسم افطاری از اردوغان به شدت انتقاد کرده و اعلام کردند، اردوغان برخلاف اظهاراتش خود را  .... .
تصاویر  مراسم افطاری اردوغان جنجال آفرید + جزییات

 

 

تصاویر مراسم افطاری اردوغان جنجال آفرید

 

شبکه نیوز| shabakenews ؛ - ایسنا نوشت: مراسم افطاری اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول جنجال آفرید. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اپوزیسیون ترکیه با انتشار تصویری از این مراسم افطاری از اردوغان به شدت انتقاد کرده و اعلام کردند، اردوغان برخلاف اظهاراتش خود را از مردم جدا کرده است.

 


خبرگزاری سوزجو، یکی از رسانه‌های منتقد ترکیه، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور این کشور و کاندیدای حزب عدالت و توسعه را که در کمپین‌های انتخاباتی همواره اعلام می‌کند در کنار مردم قرار دارد مورد انتقاد قرار داد؛ تصویر اخیرا منتشر شده از مراسم افطاری اردوغان نشان می‌دهد که میان میز وی و میز دیگر شرکت کنندگان یک نوار آبی کشیده شده و میز رئیس‌جمهور مجزا شده است.

اولین بار این عکس را شهرداری استانبول در پیامی در توئیتر منتشر کرده و در آن از حضور اردوغان در مراسم افطاری خبر داده بود اما کاربران شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اپوزیسیون و منتقد به شدت از این تصویر انتقاد کردند.

در همین حال رسانه سوزجو با انتشار عکسی از مراسم افطاری محرم اینجه، کاندیدای حزب مردم جمهوری‌خواه اعلام کرده است که این کاندیدا در کنار مردم روزه خود را باز می‌کند.

سوزجو گزارش خود را با این تیتر که "این دو عکس را با هم مقایسه کنید" منتشر کرده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.