Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
گلشیفته فراهانی در استخر + عکس! - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 05:15 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- فرهنگ و هنر - گلشیفته فراهانی در استخر + عکس!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

گلشیفته فراهانی در استخر + عکس!

تاریخ 27 دی 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 007471
شبکه نیوز: بازیگری که هم خوابگی و همبستری در شهرک های سینمایی آمریکایی و جلوی لنز های هالیوود با مردان اجنبی را افتخاری در کارنامه خود می داند
گلشیفته فراهانی در استخر + عکس!

گلشیفته فراهانی در استخر + عکس!بازیگری که هم خوابگی و همبستری در شهرک های سینمایی آمریکایی و جلوی لنز های هالیوود با مردان اجنبی را افتخاری در کارنامه خود می داند. شخصی که با مصاحبه های متفاوت علیه نظام و کشف حجاب، به نماد منکر و سمبل طاغوت و انحراف تبدیل شده است.

به گزارش شبکه نیوز، به مدد پروردگار و با لبیک ملت ایران به ندای حق طلبی روح خدا، خمینی کبیر، حادثه ای عظیم در کره خاکی بوقوع پیوست؛ مناسباتی جدید، در عصری که با سرعتی فزاینده، حذف اخلاق و دین، از شئونات زندگی بشر دنبال می شد، بوجود آمد و طومار بسیاری از معادلاتی که به زعم مادیون محاسبه گر، موزون و بی نقص انگاشته می شد، در هم پیچیده شد. ملتی یک صدا و یک پارچه حاکمیت ارزش های الهی و حاکمیت اسلام را فریاد کرده و جان شیرین را به بهای آن پرداخت کردند، تا آنجا که در صدق و سلامت از جانب امامشان برتر و بالاتر از مسلمین صدر اسلام مورد خطاب قرار گیرند.

تاکید بر مدیریت فرهنگی و ژرف نگری و حساسیت بر مقولات فرهنگی و اجتماعی

از بدو تشکیل جمهوری اسلامی، چه توسط امام راحل و چه از جانب رهبر معظم انقلاب، تاکیدی خاص بر مدیریت فرهنگی و ژرف نگری و حساسیت بر مقولات فرهنگی و اجتماعی وجود داشته است. ورود و پرداختن به ابعاد موضوع در این نوشتار منظور نظر نیست، لکن آنچه نگارنده مترصد پرداختن به بخشی از آن است، لزوم لحاظ نمودن نکاتی چند در حوزه عملکرد رسانه های محلی و مدیریت فرهنگی رسانه های دیجیتال و نیز دقت نظر و حساسیت بر محتوای فکری تولید شده در این طیف از رسانه هاست که به عنوان خوراک فکری در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

رسانه همچون تیغ دو لب

تعریف مصطلح؛ رسانه را رکن رکین دموکراسی و حلقه ارتباط زمامداران، خواص و مردم دانسته و آنرا اثر گذار بر تحولات اجتماعی و سیاسی جامعه دانسته و از آن به اهمیت یاد می کند. در نوع دیگری از تقسیم بندی رسانه ها را می توان تیغی دولب محسوب نمود که همانگونه که می توان از آن بهره مند شد، می تواند به همان میزان، مطابق نگرش و دیدگاه متصدیان آن منشا مخاطرات و آسیب هایی نیز باشد.

تکثر رسانه ها در استان بوشهر و لزوم نظارت جدی

در استان بوشهر تکثر و تعدد رسانه های دیجیتال توجه و تعجب فعالان و صاحب نظران کشور را برانگیخته و لزوم توجه و نظارت بر صحت عملکرد آنها را با جدیت بیشتری مطالبه می کند، حال آنکه یدک کشیدن عنوان اصولگرایی، علاوه بر دستگاههای نظارتی و حاکمیتی نیازمند توجه و رصد این فضا توسط فعالان فرهنگی و سیاسی اصولگرا نیز هست.
همانگونه که اشاره شد، صحت و سلامت رویه در اخلاق و فرهنگ و دعوت به معروف و تقبیح و نهی منکر، در همه حوزه ها، از حداقل هایی است که از رسانه ای که در جامعه اسلامی به فعالیت پرداخته و خود را معتقد به این مکتب می داند، انتظار می رود.

برخی رسانه ها، با وقاحت و فضاحت تمام ، آشکارا و بی پروا، به اشاعه منکر می پردازند

اما متاسفانه و بر خلاف انتطارات، برخی رسانه ها، با وقاحت و فضاحت تمام ، آشکارا و بی پروا، به اشاعه منکر پرداخته و هر از چندگاه، این ساحت مقدس را به عنوان یک وب سایت خبری، در اختیار هجمه های ضد فرهنگی علیه ارزش های اسلامی و حتی اخلاق انسانی قرار می دهند ، آن هنگام است که این رسانه های غرق شده در انبوه خبر های زرد و بی محتوا و یا محتوای مبتذل و ضد فرهنگی ، یا با دفتر خاطرات کودکانه و یا وب‌گاه های مستهجن که می بایست فیلترینگ چند لایه بر آن ها اعمال گردد مطابقت می یابد.

انتشار تصاویرمبتذل در ایام اربعین حضرت اباعبدالله(ع)

این قصه زمانی پر غصه تر می شود که این رسانه ، عوض آنکه در  راستای رسالت خود ، در کاستن دردی از آلام مردم ، یا روشن نمودن نکته ای پنهان مانده از دید زمامداران و متصدیان امور سهیم شود یا نقطه نظرات و دیدگاه های مردم را متمرکز و منعکس کند ، در سالروز اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان، اقدام به انتشار تصاویر مبتذل از بازیگر بد کاره فراری از کشور ، آنهم با ظاهری نامناسب می نماید.
 

src=http://alborznews.net/files/fa/news/1390/10/27/37186_891.jpg   سئوال اینجاست در پس انتشار تصاویر بدون حجاب بازیگر زن فراری با پوشش نامناسب بر لبه استخر و اعلام مفتخرانه انتشار این تصاویر مبتذل بدون سانسور در تیتر خبر اصلی سایت چه هدف و مقصودی نهفته است؟

بازیگری که هم خوابگی و همبستری در شهرک های سینمایی آمریکایی و جلوی لنز های هالیوود با مردان اجنبی را افتخاری در کارنامه خود می داند. شخصی که با مصاحبه های متفاوت علیه نظام و کشف حجاب، به نماد منکر و سمبل طاغوت و انحراف تبدیل شده است.
انگیزه ورای انتشار تصاویر و اخباری از این دست و این قماش با تیتری تحریک کننده جهت ترغیب مخاطب به مطالعه آن نهفته است ، پرسشی است که می بایست این رسانه بدان پاسخ گفته و موضع خود را مشخص نموده و در قبال آلوده کردن ساحت قلم به آنچه که شایسته آن نیست پاسخگو باشد.

چوب حراج به دین و غیرت برای افزایش بازدید کننده

سوق به این سمت و انتشار اخبار زرد و سیاه در برخی رسانه های خبری غافلانه و یا عامدانه دنبال می شود ، خبر هایی که برای افزایش بازدید کننده چوب حراج به دین و غیرت می زند و جز ترویج زشتی اثری بر آن مترتب نیست
مسلم است که حرکت رسانه به سمت و سوی کارکرد صحیح و تلاش در جهت حل مشکلات عامه مردم و تعمق وتفکر در ریشه یابی و معظلات ، سعادت جامعه و مردم را موجب خواهد شد ، نه پرداختن و تابلو کردن مانکن های بی حجاب خارجی و بد حجاب داخلی و رقاصه های فاحشه و شرح چگونگی تجاوز و تعدی ها و نیز مصاحبه های فرمایشی و منفعت طلبی در حوزه سایبری !

تجدید نظر در روند مذکور و عذرخواهی، کمترین اقدام مورد انتظار

حال آنکه می توان از پتانسیل عظیم موجود به احسن وجه بهره جسته و در جهت هدایت افکار عمومی به سمت معارف و معروف ها و تهیه ی خوراک فکری مناسب و مدیریت فرهنگی جامعه از طریق تهیه و ارائه ی بسته های فرهنگی، در پروسه های رسانه ای مدون با بهره مندی از اساتید صاحب نظر اقدام نمود.

تجدید نظر در روند مذکور و عذرخواهی از مخاطبین و رسانه ها و اهل قلم، کمترین اقدامی است که مورد انتظار است. انشاالله که موجبات خشنودی و رضای حضرتش را فراهم سازیم.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.