Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
روزنامه «بامداد» توقیف شد - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 07:31 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- فرهنگ و هنر - روزنامه «بامداد» توقیف شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

روزنامه «بامداد» توقیف شد

تاریخ 06 اسفند 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 008087
شبکه نیوز: دلایل توقیف روزنامه بامداد از زبان سردبیرش
روزنامه «بامداد» توقیف شد روزنامه «بامداد» توقیف شد


به گزارش شبکه نیوز، محمدرضا تقوی‌فرد - سردبیر روزنامه بامداد - اظهار کرد: توقیف روزنامه که از روز پنج‌شنبه به دستور دادستانی و شعبه‌ی 9 دادرسی به اداره مطبوعات فرستاده شده، دستور توقف موقت روزنامه داده شده است.

تقوی‌فرد گفت: یک خبر روز پنجشنبه شامل متن نامه‌ای از جمعی طلاب مدرسه معصومیه که خطاب به حوزه‌ی علمیه قم درباره‌ی آقای لاریجانی منتشر شده بود از سوی دادستانی، دلیل توقف انتشار روزنامه عنوان شده است.

وی افزود: این خبر از چند منبع معتبر برداشته شده و روزنامه بامداد تنها منتشرکننده خبر بوده و هرگز قصد دامن ‌زدن به موضوع را نداشته است.

سردبیر بامداد تصریح کرد: در روز پنج‌شنبه از سوی دادستان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نامه زده شد که بنا بر شکایت دادستان عمومی و انقلاب تهران، دستور توقیف روزنامه صادر شود.

تقوی‌فرد با ابراز ناراحتی از این‌که نیروی انسانی روزنامه از جمله روزنامه‌نگاران و نویسندگان در آخرین ماه سال بیکار شدند، در اشاره به نامه منتشر ‌شده که دارای منبع انتشار نیز بوده است، گفت: روزنامه نشان‌دهنده اخبار به افکار عمومی جامعه است و اگر بسته شود مردم از چه منابع معتبری اتفاقات جامعه را جویا شوند؟ در جهت دوری مردم از سایت‌ها و شبکه‌های بیگانه باید با ایجاد فضای امید و اطمینان به رسانه‌های داخلی تلاش کرد. اتفاق اخیر کم کم در دل همکاران روزنامه هم احساس ناخوشایندی ایجاد می‌کند که امید است هر چه زودتر با سعه‌ی صدر قوه قضائیه این موضوع نیز برطرف شود.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.