Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مسکن ویژه تهران «مسکن مهر» نیست - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:19 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- اقتصادی - مسکن ویژه تهران «مسکن مهر» نیست

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مسکن ویژه تهران «مسکن مهر» نیست

تاریخ 22 شهریور 1391 ساعت 12:41:57
کد خبر: 017510
مسکن ویژه تهران مسکن مهر نیست که تسهیلات ارزانی برای آن در نظر گرفته شده باشد لذا هر کس که می‌تواند برای ثبت نام اقدام کند.

 

استاندار تهران با اشاره به اینکه استقبال از مسکن ویژه تهران بالا خواهد بود گفت: این طرح مسکن مهر نیست که تسهیلات ارزانی برای آن در نظر گرفته شود.

شبکه نیوز :

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که قرار بود از ابتدا مسکن ویژه تهران با پیش پرداخت ۲۰میلیون تومانی و بازپرداخت ماهانه یک میلیون تومان به مرحله اجرا گذاشته شود چرا این موضوع اجرایی نشد گفت: شرایط تصویب شده پرداخت 60 میلیون تومان در سه قسط و پرداخت باقی مبلغ در اقساط یک میلیون تومانی است. شرایط واگذاری مسکن ویژه تهران همین است و تغییری نخواهد کرد.

تمدن ادامه داد:‌ مسکن ویژه تهران مسکن مهر نیست که تسهیلات ارزانی برای آن در نظر گرفته شده باشد لذا هر کس که می‌تواند برای ثبت نام اقدام کند.

وی تاکید کرد: اگر کسی به صورت عادی می‌خواست مسکنی برای خود فراهم کند باید مبالغ بیشتری را برای خرید صرف می‌کرد این در شرایطی است که مسکن ویژه طرحی است برای تسهیل در خرید افراد.

استاندار تهران گفت: هنوز ثبت نام این طرح شروع نشده ولی پیش‌بینی می‌شود استقبال چشمگیری از آن صورت گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.