Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حقوق اردیبهشت ماه کارمندان بدون تغییر - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 10:38 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- اقتصادی - حقوق اردیبهشت ماه کارمندان بدون تغییر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

حقوق اردیبهشت ماه کارمندان بدون تغییر

تاریخ 25 اردیبهشت 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 004161
شبکه نیوز: میزان افزایش حقوق کارمندان در سالجاری فعلا معلوم نیست
حقوق اردیبهشت ماه کارمندان بدون تغییر میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در حالی گفت میزان افزایش حقوق کارمندان در سالجاری فعلا معلوم نیست که 56 روز از سال 90 گذشته است.

رحیم ممبینی در گفتگو با مهر با بیان اینکه هنوز درصد و میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال جاری مشخص نشده است، گفت: تصمیم گیری در این خصوص به عهده شورای توسعه و هیئت وزیران گذاشته شده است.

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری درباره افزایش حقوق 8 درصدی کارمندان و بازنشستگان دولت در سال 90 اظهارداشت: هنوز موضوع 8 درصدی افزایش حقوق مشخص نیست و قانون در این مورد ابلاغ نشده است.

وی با تاکید بر اینکه حقوق اردیبهشت ماه نیز مانند فروردین براساس سال گذشته واریز خواهد شد، تصریح کرد: هنوز وضعیت میزان واریز حقوق خرداد ماه هم مشخص نیست و این موضوع از حیطه اختیار ما خارج است.

ممبینی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر وضعیت و میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سالجاری مشخص شود. وی درعین حال اظهارداشت: هنوز مشخص نیست که چند درصد حقوقها در سال جاری افزایش خواهد یافت.

وی با تاکید بر اینکه حقوق اردیبهشت ماه به صورت علی‌الحساب براساس رقم اسفندماه پرداخت می شود، افزود: پس از ابلاغ بودجه سال 90 ما به ‌التفاوت پرداخت حقوق دو ماه اول سال به حساب کارمندان واریز می شود.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.