Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نفت یک پله سقوط کرد - شبکه نیوز
یک شنبه، 01 مهر 97 ساعت 11:24 ب.ظ / Sun, 2018 September 23

- اقتصادی - نفت یک پله سقوط کرد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

نفت یک پله سقوط کرد

تاریخ 19 آذر 1395 ساعت 00:14:55
کد خبر: 054709
تیم نفت با تساوی خارج از خانه مقابل گسترش جایگاه سومی‌اش در جدول رده بندی را از دست داد.

تیم نفت با تساوی خارج از خانه مقابل گسترش جایگاه سومی‌اش در جدول رده بندی را از دست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نفت تهران بعد از ظهر امروز در یک دیدار خانگی به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز رفت تا با توجه به پیروزی ذوب آهن در تبریز و صعود به رده سوم جدول، جای خود را در این رده پس بگیرد، اما این بازی در نهایت با تساوی یک - یک خاتمه پذیرفت.

در این بازی ابتدا این تیم میهمان بود که در دقیقه ۳۳ بازی توسط مدافع شمالی و پیش تاخته اش سیدحسین حسینی گل زنی کرد تا از حریف خود پیش بیفتد. نیمه اول مسابقه نیز با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم نفتی های میزبان برای گل زدن بی تابی کردند و بر فشار خود بر دروازه تیم گسترش اضافه کردند تا در نهایت رضا اسدی در دقیقه ۷۴ بازی تیم نفت را به هدف خود رساند. اما این گل زمینه ساز پیروزی نفتی‌ها نشد چرا که در پایان بازی دو تیم با همین نتیجه یک - یک به پایان رسید تا امتیاز بازی نیز بین دو تیم تقسیم شود.

با توجه به این نتیجه، شاگردان علی دایی در هفته سیزدهم جایگاه خود در بین سه تیم بالای جدول را از دست دادند تا پشت سر ذوب آهن صعود کرده به رده سوم، در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرند.

کلمات کلیدی:

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.