Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
از کشورهای دیگر طلا بخرید، در ایران بفروشید - شبکه نیوز
یک شنبه، 01 مهر 97 ساعت 11:56 ب.ظ / Sun, 2018 September 23

- اقتصادی - از کشورهای دیگر طلا بخرید، در ایران بفروشید

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
طلا بخرید، در ایران بفروشید

از کشورهای دیگر طلا بخرید، در ایران بفروشید

تاریخ 05 خرداد 1397 ساعت 11:45:58
منبع: ثروت نیوز
کد خبر: 056601
خرید و فروش طلا شاید این روزها فعالیتی با سود فراوان باشد، زیرا قیمت طلا رو به رشد است. اما جای این سوال مطرح است که آیا می توان طلای ایرانی را در کشورها دیگر و یا طلای خارجی را در ایران خرید و فروش کرد.  
از کشورهای دیگر طلا بخرید، در ایران بفروشید

به گزارش شبکه نیوز به نقل از ثروت نیوز، مسعود عطاریان پیشکسوت هنر صنعت طلا و جواهر درباره فروش طلای ایرانی در کشورهای دیگر، اظهار کرد: اگر طلای شما متعلق به یک برند خارجی باشد، همان برند خارجی در کشورهای دیگر به ویژه در کشورهای اروپایی این طلا را از شما نمی خرد زیرا می گوید کار ما فروش طلا است.
وی ادامه داد: درنتیجه باید برای فروش طلا به سراغ مغازه های دست دوم فروش مراجعه کرد. درواقع این سیستم برای کشورهای اروپایی و برای برندهایی همچون کارتیر، بولگاری و.... وجود دارد. این فروشگاه ها تنها فروشنده طلا هستند.
عطاریان افزود: در کشور ما شرایط متفاوت است و با مراجعه به طلا فروشی و در دست داشتن فاکتور خرید می توان طلا را فروخت.

 

به گفته وی، اگر فردی طلایی از خارج از کشور خریداری کرده باشد برای فروش آن در ایران طلا در بخش های مختلف از جمله وزن، عیار و... مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرد و سپس براساس اطلاعات به دست آمده و برمبنای قیمت روز فروشنده طلا را می خرد.البته باید فاکتور خرید طلا (برای هر کشوری که باشد) را به همراه داشته باشد.
پیشکسوت هنر صنعت طلا و جواهر تصریح کرد: فروش طلای ایران در دیگر کشورها نیز متفاوت است. ابتدا باید دید که چه کشورهایی بحث خرید طلا را دارند زیرا قوانین کشورها متفاوت است.

کد9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.