Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هیچ قرارداد خارجی در مناطق آزاد متوقف نشده - شبکه نیوز
یک شنبه، 01 مهر 97 ساعت 11:05 ب.ظ / Sun, 2018 September 23

- اقتصادی - هیچ قرارداد خارجی در مناطق آزاد متوقف نشده

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

هیچ قرارداد خارجی در مناطق آزاد متوقف نشده

تاریخ 16 خرداد 1397 ساعت 13:39:49
منبع: khabaronline
کد خبر: 057013
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اعلام کرد که علی رغم خروج آمریکا از برجام تاکنون هیچ قرارداد خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی متوقف نشده است.      

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری شبکه نیوز |shabakenews ، مرتضی بانک در ارتباط با آخرین وضعیت قراردادهای خارجی مدنظر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پس از خروج آمریکا از برجام، اظهار کرد: تاکنون قراردادی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با خروج آمریکا از برجام متوقف نشده است.

وی ادامه داد: به طور مثال یک شرکت اروپایی در بندر انزلی سرمایه گذاری معادل ۲۰۰ میلیون دلار انجام داده است و با جدیت نیز فعالیت های مرتبط با این قرارداد را پیگیری می کند و خللی نیز در روند کار ایجاد نشده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعلام میزان سرمایه گذاری خارجی مورد توافق طی پنج سال گذشته در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، خاطرنشان کرد: میزان سرمایه گذاری خارجی مورد توافق طی پنج سال گذشته رقمی معادل ۵ میلیارد دلار است که تاکنون حدود ۸۰۰ میلیارد دلار آن محقق شده است.

بانک همچنین با بیان اینکه سیاست های بین المللی، سیاست های داخلی و مسائل اقتصادی و اجتماعی از جمله موضوعات مهم در جذب سرمایه گذار خارجی است، گفت: زمانی یک سرمایه گذار خارجی اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری خواهد کرد که بداند در سیاست های بین المللی با چالش رو برو نمی شود و می تواند با ثبات فعالیتش را انجام می دهد./9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.