Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تخلفاتی در ثبت سفارش 6 هزار خودرو صورت گرفته است - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:31 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- اقتصادی - تخلفاتی در ثبت سفارش 6 هزار خودرو صورت گرفته است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
یک مقام مسئول در ستاد قاچاق کالا و ارز:

تخلفاتی در ثبت سفارش 6 هزار خودرو صورت گرفته است

تاریخ 16 خرداد 1397 ساعت 15:17:24
منبع: moj
کد خبر: 057027
احمد انارکی‌محمدی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به سفر این کمیته به استان هرمزگان، گفت: در راستای تحقیق و تفحص ما از بندر شهید رجایی و منطقه آزاد قشم بازدید کردیم.    
تخلفاتی در ثبت سفارش 6 هزار خودرو صورت گرفته است

 

 

تخلفاتی در ثبت سفارش 6 هزار خودرو صورت گرفته است

 

 

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبریشبکه نیوز|shabakenews ، احمد انارکی‌محمدی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به سفر این کمیته به استان هرمزگان، گفت: در راستای تحقیق و تفحص ما از بندر شهید رجایی و منطقه آزاد قشم بازدید کردیم.

وی ادامه داد: همچنین از نزدیک با اقدامات و نحوه کار گمرک در منطقه آزاد آشنا شده و مشکلات آنان را بررسی کردیم و بعد به منظور جمع ‌بندی گزارشات جلسه‌ای را با استاندار هرمزگان به عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این استان برگزار کردیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار تصریح کرد: جلسه‌ای هم با دبیران 7 منطقه از استان‌های جنوبی کشور در بندرعباس داشتیم که آنها هم گزارشی از وضعیت قاچاقی که بیشتر سازمان‌یافته در استان هرمزگان به ما ارائه کردند و اکنون در حال جمع‌بندی تمامی این گزارشات در کمیته تحقیق و تفحص هستیم.

انارکی‌محمدی با اشاره به قاچاق 6 هزار خودرو هم گفت: در ثبت سفارش این 6 هزار خودرو تخلف صورت گرفته است، برگه ثبت سفارش آنها جعلی نیست، اما در نوع کار آنها تخلف شده، یعنی در زمانی که ثبت سفارش ممنوع بوده این خودروها به ثبت رسیده‌اند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید کرد: اکنون در انتظار دستور قاضی هستیم تا ببینیم نتیجه دستور قضایی درباره این تخلف چیست اما تخلف و جعلی بودن ثبت این خودروها محرز شده است./9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.