یک شنبه، 06 فروردین 96 ساعت 11:26 ب.ظ / Sun, 2017 March 26

پایگاه خبری تحلیلی شبکه نیوز

  زوایه دید عکاس از نقاط مختلف

  زوایه دید عکاس از نقاط مختلف

  تصاویر اتفاقات امروز ایران و جهان

  اتفاقات امروز ایران و جهان به روایت تصویر

  وال عظیم الجثه بطول یک تریلی + تصاویر

  آزاد کردن یک وال عظیم الجثه در چین

   تلویزیون هر چه می‌خواهد سانسور کند، ما منابع دیگری داریم

   تلویزیون هر چه می‌خواهد سانسور کند، ما منابع دیگری داریم

   مهناز افشار می‌گوید با گسترش فضای مجازی دیگر لازم نیست روی اطلاع‌رسانی تلویزیون حساب کنیم/ من تریبون آدم‌هایی هستم که صدایشان به جایی نمی‌رسد: کسانی مثل کودکان بد سرپرست/ «به عنوان یک شهروند ایرانی بابت دریافت اسکار توسط اصغر فرهادی بسیار بسیار خوشحال شدم. معتقدم هر کسی این خوشحالی را از خودش می‌گیرد اولین ظلم را به خودش می‌کند.»

   تبلیغات
   اخبار امروز
   استان‌ها
   پربازدیدها
   • تحریم‌های جدید ضد اشاعه آمریکا علیه ایران

    نهادها و افراد تحریم شده مرتبط با ایران در چین

    وزارت خارجه آمریکا تحریم‌های جدیدی را بر 30 نهاد مرتبط با ایران، کره شمالی و سوریه بخاطر نقض ادعایی قانون منع اشاعه تسلیحات، وضع کرد/ شرکت‌ها: کمپانی ژونگ که الکترونیک، دالیان زنقوا مائویی یوشیان گونگسی، کمپانی صادرات و واردات نینگبو نیوسنچری، کمپانی شنژن یاتایدا های-تک، کمپانی کربن و گرافیت سینوتک و شرکت فناوری اسکای رایز
   • تهران در حال فروپاشی؛ بحرانِ تهران به روایت هاشمی +تصاویر

    تهران در یک سال اخیر حوادث و ماجراهای بسیاری را به لحاظ شهری به خود دیده است؛ وقایعی که بروز و وقوع هرکدام چندین روز و هفته پایتخت و اهالی اش را متاثر کرد. حوادثی همچون انفجار لوله گاز در شهران، نشست های متعدد زمین در معابر عمومی، ماجرای واگذاری املاک و در نهایت حادثه پلاسکو که در همه آنها اگرچه ارگان های مختلفی درگیر و دخیل بودند اما یکی از مسئولان و پاسخ گویان اصلی همه آنها به غیر از مدیران شهری و شهرداری، استاندار تهران بود.
   • امام، مرحوم هاشمی را به چه اسمی صدا می‌زدند؟

    ماجرای خانه مشترک خانواده‌ آیت‌الله خامنه‌ای و هاشمی‌رفسنجانی

    روز آزادی آیت‌الله هاشمی را به یاد دارید؟ بله،2ماه قبل از پیروزی انقلاب که چند روزی مانده بود مدت محکومیت ایشان تمام شود و البته قرار بود سایر زندانیان هم به زودی آزاد شوند. ایشان میخواست تا آخر دوره محکومیت در زندان بماند که بعدا بهانه ای نتوانند بگیرند، اما هم بندی هایشان گفتند انقلاب به شما بیرون زندان نیاز دارد.
   • اظهارات محسن هاشمی پس از ثبت نام در انتخابات

    با نظر مثبت گروه های سیاسی و توصیه مردمی در انتخابات شورای شهر ثبت نام کردم.محسن هاشمی در جمع خبرنگاران گفت: بنده با نظر مثبت گروه های سیاسی و توصیه مردمی در انتخابات شورای شهر ثبت نام کردم. وی در مورد انتخابش به عنوان شهردار بعدی تهران گفت: امروز در مورد شهردار شدن یا نشدنم صحبتی نمی کنم چراکه انتخاب شهردار بر اساس قانون باید توسط اکثریا اعضای شورای شهر باشد
   • محسن هاشمی برای انتخابات دوره پنجم شورای شهر ثبت‌نام کرد

    محسن هاشمی‌فرزندمرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد/ در روزهای گذشته برای آمدن و نیامدن محسن هاشمی در انتخابات دوره پنجم شوراهای شهر، حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شده بود. او اما امروز به فرمانداری تهران رفت و در این انتخابات ثبت نام کرد/در دوره پیشین انتخابات شورای شهر، صلاحیت فرزند آیت‌الله هاشمی رد شد.
   • سردار اشتری مطرح کرد: بیشترین تردد در مشهد

    کاهش ۲ درصدی تلفات حوادث رانندگی نوروز ۹۶

    تعداد جانباختگان تصافادت رانندگی نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد کاهش داشته است/ با توجه به خستگی سفر در مسیر بازگشت، هر ۲ ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند/ رانندگان باید از رانندگی هنگام خستگی پرهیز کرده و با حوصله، صبر و رعایت قوانین و توصیه های پلیس سفر خوشی را برای خود و دیگران رقم بزنند.
   • رونق تولید و اشتغال در نوروز 96 با سفر 19 تن از دولتمردان

    سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان خراسان جنوبی

    رئیس جمهوری و هیات دولت در سال 96 که با شعار ' اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ' نامگذاری شده است؛ در راستای تحقق این شعار با آغاز سفر به استانهای مختلف در نوروز و افتتاح پروژه ها، تولید و اشتغال را رونق دادند.
   • حدادعادل:

    هاشمی از سال ۸۴ به حاشیه انقلاب رفت

    گفتند از اصفهان کاندیدا شوم/ نگران بقایی نیستم غلامعلی حدادعادل در گفتگویی با سالنامه نوروزی مثلث گفت:من تصور می‌کنم رهبری اصلاح‌طلبان را با فتنه یکی نمی‌دانند. به گمان من، نظر رهبری دو پرونده وجود دارد؛ یکی پرونده اصلاح‌طلبی و دیگری پرونده فتنه.
   • کاندیداتوری ابراهیم رئیسی،

    نقطه پایان فعالیت جمنا؟

    با وجودی که برخی اصولگرایان کاندیداتوری ابراهیم رئیسی را نقطه پایان سازوکار جمنا می دانند اما عضو هیأت موسس و شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب می گوید به خاطر نامزدی آقای رئیسی مکانیزم تصمیم گیری تغییر نمی کند.
   • روایتی از مذاکرات مهم مجمع تشخیص قبل از انتخابات خرداد ۷۶

    سخنرانی سرنوشت‌ساز رهبر انقلاب

    احزاب و شخصیت‌ها - جماران نوشت: مرکز آموزش و پژوهش‌های بین‌الملل به تازگی در ششمین جلد از مجموعه تاریخ شفاهی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران خاطرات سیاسی و دیپلماتیک دکتر سید محمد صدر از دولت اصلاحات را در شمارگان محدودی منتشر کرده است که شامل خاطرات جذاب و خواندنی از روابط خارجی سال 13766 است.  بخشی از این خاطرات را در ادامه می خوانید؛
   • تلویزیون هر چه می‌خواهد سانسور کند، ما منابع دیگری داریم

    مهناز افشار می‌گوید با گسترش فضای مجازی دیگر لازم نیست روی اطلاع‌رسانی تلویزیون حساب کنیم/ من تریبون آدم‌هایی هستم که صدایشان به جایی نمی‌رسد: کسانی مثل کودکان بد سرپرست/ «به عنوان یک شهروند ایرانی بابت دریافت اسکار توسط اصغر فرهادی بسیار بسیار خوشحال شدم. معتقدم هر کسی این خوشحالی را از خودش می‌گیرد اولین ظلم را به خودش می‌کند.»
   • موحدی‌کرمانی اجتهادسیاسی ندارد/ بنی‌صدر آخوندزادۀ ضدآخوند بود

    از اختلاف‌ هاشمی‌و بازرگان تا متلک‌گویی‌خلخالی

     از شلوغ‌های مجلس اول بودم/ آقای هاشمی چه در جریان بازرگان و چه در جریان بنی‌صدر، نقش اصلی را داشت؛ من البته مخالف بودم و معتقدم اگر همان زمان بازرگان را تحمل میکردند، اتفاقات امروز نمیافتاد/ برخی میگویند اگر آقای هاشمی نبود، فرد دیگری نمیتوانست آن مجلس را اداره کند/میخواهم از نحوه ریاست مرحوم هاشمی و اختلافاتی که با مرحوم بازرگان داشتند بگویید/در آن مجلس اتفاقات زیادی افتاد تا حدی که در مجلس شعار مرگ بر بازرگان داده شد
   • مهارنشدنی مثل مهدی طارمی

    فرار بزرگ از ایده تا اجرا

    مهدی طارمی که بعد از دیدار برابر استقلال و ناکامی در گلزنی در دربی به روزهای اوج خود بازگشته در تمامی دیدارهای با گلزنی، پاس گل یا کسب پنالتی نشانه ای از مهاجم مهارنشدنی از خود به جا گذاشته است که سه امتیاز ارزشمند روزهای ابتدایی سال 96 نیز با گل او رقم خورد.
   • شریعتمداری:رکود به دولت یازدهم تحمیل شد

    بعضیها عینکهای تیره و تاری میزنند که آمارهای رشد اقتصادی را نبینند

    احیای بازارهایی از دست رفته / بدهی‌های تحمیل شده/ معاون اجرایی رییس جمهور می گوید:«کنترل نرخ تورم بلاشک یکی از مهمترین دستاوردهای این دولت است که در تاریخ اقتصاد ایران بی سابقه است.» / در گذشته ما هیچگاه رشدهای متوسط سالیانه 16 و 20 برابری را مشاهده نمی کردیم و حداکثر رشدها به 30 درصد هم نمی رسید.
   • ناتوانی شورای شهر در نظارت

    چرا شورا توان نظارت بر بودجه شهردارى را ندارد؟

    در ۱۲سال گذشته، قالیباف در شهرداری تهران، جمعا ۲۰۰هزار میلیارد تومان بودجه داشته‌است/ گستردگی اختیارات شهردار و بودجه 200 هزار میلیاردی قالیباف/ ناتوانی شورای شهر در نظارت/ تهران، دیگر یک شهر نیست، حتی یک ابرشهر هم حساب نمی شود زیرا به قدری توسعه یافته که تبدیل به جهان‌شهر شده؛ برای خود، جهانی است فارغ از جغرافیای پیرامونی و البته مسایل و نامتوازی توسعه یافتگی آن هم منحصر به فرد است.
   • حتما" این فیلم را ببینید

    آزمایش اتوبوس بدون راننده در آمریکا برای اولین بار + فیلم

    دانشمندان در در آمریکا   در تلاش هستند خودروهای عمومی بسازند که بدون نیاز به راننده مسافران بسیاری را در شهر جابجا کنند / فیلمی از آزمایش اتوبوس بدون راننده در آمریکا برای اولین بار، را مشاهده می‌کنید. / حتما این فیلم را ببینید
   • ماجرای مردی که تلویزیون را بر همسرش ترجیح داد + فیلم

    حسین نمازی ملقب به آقای دوربینی علاقه بسیاری برای دیده شدن از تلویزیون دارد / جزئیات ریز و ابتدا وی که چگونخ و چه چیزی باعث گردید که وی از همسرش پس از عقد جدا شد ؟!! وی می گوید همسرم می گفت غ از بین من و دوربین صدا و سیما یکی را باید انتخاب کنید و من هم دوربین صدا و سیما را برای همیشه بر  وی ترجیع دادم .... و بقیه ماجرا را ببیند و بشنوید......