Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری مراسم معارفه و تودیع فرمانداران جدید وسابق شهرستان نوشهر - شبکه نیوز
دو شنبه، 26 آذر 97 ساعت 09:16 ب.ظ / Mon, 2018 December 17

- برگزاری مراسم معارفه و تودیع فرمانداران جدید وسابق شهرستان نوشهر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برگزاری مراسم معارفه و تودیع فرمانداران جدید وسابق شهرستان نوشهر

تاریخ 23 دی 1396 ساعت 15:58:44
کد خبر: 055914
برگزاری مراسم معارفه و تودیع  فرمانداران  جدید وسابق  شهرستان نوشهر                                                                                          با حضوردکتر یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری  مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری و مقامات شهرستانی مراسم تودیع و معارفه دکتر علی شادمان و عبدالصمد صفرنژاد فرمانداران سابق و جدید نوشهردرمورخه 19/10/96در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برگزارشد.

برگزاری مراسم معارفه و تودیع  فرمانداران  جدید وسابق  شهرستان نوشهر

 دین اله خزایی خبر نگار شبکه  نیوز                                                                                          

  با حضوردکتر یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری  مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری و مقامات شهرستانی مراسم تودیع و معارفه دکتر علی شادمان و عبدالصمد صفرنژاد فرمانداران سابق و جدید نوشهردرمورخه 19/10/96در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برگزارشد.

 در این مراسم امام جمعه نوشهر طی سخنانی گفت :دوران مسئولیت هر مدیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به میدان کار و تلاش و خدمت به مردم تبدیل شود گفت : ایمان به خدا ، پایبندی به ارزشهای اسلامی ، تقوای اخلاقی ، تقوای سیاسی ، تقوای مالی و پاسخ گویی از جمله مهمترین ویژگی های یک مدیر دلسوز  باید باشد.

حجت الاسلام محمود مشایخ با اشاره  به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظام ریاستی نیست افزود : هر مدیر باید دوران مسئولیت خود را برای خودش امانت بداند و به مردم و افکار عمومی پاسخ گو باشدبعبارت دیگر  توجه  جدی به امورات مردم و رسیدگی به محرومان باید در اولویت اقدامات مسئولان و مدیران باشد.

امام جمعه نوشهرعملکرد فرماندار پیشین این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت : جدیت دکترشادمان در عرصه های سازندگی و عمرانی قابل تقدیر است.

 در ادامه معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران نیز بکارگیری مدیران باتجربه ، متعهد ، ارزشی ، مردمی و شایسته را اولویت دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت:بسیارخوشحالم که دکتر شادمان در دوران مسئولیت خود در فرمانداری نوشهر تمام این شاخصه ها را به همراه داشت و منشا خدمات بسیار و ماندگار به مردم شریف این شهرستان بود.

یونسی  با اشاره به تجمعات غیرقانونی روزهای گذشته عده ای ازاغتشاشگران در برخی از شهرهای استان تصریح کرد درچندشهر استان و در مواردی جزیی عده ای از افراد که بیشتر آنها دارای میانگین سنی 15 الی 25 سال بودند تحت تاثیر احساسات و فضای مسموم شبکه های مجازی معاند و ضد انقلاب قرار گرفتند و دست به یکسری تحرکات ضد امنیتی زدند ولی در رسیدن به اهداف شان ناکام ماندند

معاون سیاسی و امنیتی مازندران در مجموع وضعیت این استان در طی روزهای گذشته در رابطه با اتفاقات سیاسی کشور سفید و عادی برشمرد و تاکید کرد : مازندران جز آرام ترین ترین مناطق کشور با شاخصه های امنیتی بسیار بالا به شمار می آید.

 

ف در این آیین  دکتر شادمان طی سخنانی با ارائه گزارش عملکرد 25 ماهه دوره مسئولیت خود که بیشتر با نگاه به اتمام پروژه های نیمه کاره و جذب سرمایه گذار بوده  گفت : آزادسازی سواحل نوارساحلی به ویژه درمنطقه کپور چال با همکاری و مشارکت همه جانبه تمام اعضای شورای تامین و منابع طبیعی  ، جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف از جمله در صنعت مهم گردشگری و تسهیل امورات اداری و صدور مجوزهای قانونی در کمتر از ده روز برای ساخت هتل مجهز و مدرن  30 طبقه آراز ، پیگیری هفتگی ساخت نیروگاه زباله سوز و استادیوم فوتبال و پیگیری مشکلات روستاییان مناطق محروم بخش کجور بخشهایی از اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت بنده بوده است که در سایه همدلی و همکاری صمیمانه مسئولان تمام ادارات و نهادها و ارگان های شهرستان به وجود آمد.

شادمان که به سمت فرماندار شهرستان نور منصوب شده  افزود : درنظام مقدس جمهوری اسلامی در هر مسئولیت دیگر نیزباشم هیچ گاه محبت مردم و اصحاب فرهیخته رسانه نوشهرنسبت به خودم فراموش نخواهم کرد و همیشه در ذهن و خاطرم ماندگار خواهد ماند.

عبدالصمد صفر نژاد سرپرست جدید فرمانداری نوشهر نیز با بیان اینکه تخصص و تحصیلات من در امور اجتماعی  وسیاسی است گفت : استفاده مطلوب از ظرفیت های انسانی و زیر ساختی و جاذبه های خدادادی شهرستان در اولویت برنامه های من خواهد بود.

وی از شهرستان نوشهر به عنوان قطب جاذبه های گردشگری کشور یاد کرد و بر استفاده بهینه از قابلیت های آن تاکید کرد.

 در پایان مهدی اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهرنوشهرنیز درسخنانی عملکرد فرماندار سابق را ارزنده و ماندگار ارزیابی و برای فرماندار جدید ارزوی موفقعیت  کرد

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.