Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017 - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:51 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- فناوری - فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

تاریخ 28 اردیبهشت 1395 ساعت 11:35:46
کد خبر: 052692
حرف راست /  از معرفی یازدهمین نسل از تویوتا کرولا تا به امروز تقریباً 3 سالی می‌گذرد و در این مدت هیچگونه نسخه‌ای فیس لیفت از تویوتا کرولا یا نسلی جدید از این برند معرفی نشده است، تا اینکه چندی پیش شرکت خودروسازی تویوتا از نسخه فیس لیفت این برند رونمایی کرد.

حرف راست / از معرفی یازدهمین نسل از تویوتا کرولا تا به امروز تقریباً 3 سالی می‌گذرد و در این مدت هیچگونه نسخه‌ای فیس لیفت از تویوتا کرولا یا نسلی جدید از این برند معرفی نشده است، تا اینکه چندی پیش شرکت خودروسازی تویوتا از نسخه فیس لیفت این برند رونمایی کرد.

البته به صورت شایعه وار گفته شده این مدل توسط سایت‌های تولیدی تویوتا در خارج از ژاپن و برای بازار محلی همان کشور آماده شده باشد که فعلاً اطلاعات دقیق و موثقی در رابطه با تایید این موضوع در دسترس نیست.

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017


به هرحال اگر این نسخه را بین المللی فرض کنیم، به مناسبت سالگرد 50 سالگی تویوتا کرولا در سال 2017 میلادی شاهد چهره‌ای جدید از این برند هستیم که در مقایسه با نسخه اصلی تویوتا کرولا 2013 تغییرات زیادی به خود دیده است. اگر چهره تویوتا کرولا 2013 را به خاطر داشته باشید سریعاً متوجه تغییرات حاصله در این مدل خواهید شد.

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017


همانطور که در تصویرهای مربوطه مشاهده می‌کنید، مدل جدید تویوتا کرولا به جلوپنجره‌ای مشبک تهاجمی‌تر و صد البته بزرگ‌تر مجهز شده که درون آن را شبکه های لوزی شکل کار گذاشته‌اند، ولی قسمت بالایی آن همانند نسخه اصلی تویوتا کرولا همچنان از همان قطعه مشکی رنگ بدون درز و سوراخ استفاده کرده‌اند. چراغ‌های پیشانی در همان فرم سابق توسعه پیدا کرده است، ولی دانش و تکنولوژی چراغ‌های سه سال بعد از 2013 در آن گنجانده شده است که میشود چراغهای LED. مه شکن‌های خودرو هم پیش از این به صورت گردی شکل در اطراف سپر جای داشتند، ولی حالا علاوه بر مه شکن بزرگ‌تر LED، شاهد طراحی ورودی‌های هوا با چهار تیغه جلوی آن هستیم. به طور کلی می‌توان طراحی جلویی خودرو را جذاب‌تر و امروزی‌تر توصیف کرد که قطعا شرکت تویوتا را برای فروش بهتر آن همراهی خواهد کرد.

در زیر کاپوت هم تویوتا کرولا همان موتورها و خط انتقال قدرتی را حفظ کرده است.

برای یادآوری تویوتا کرولا در بازارهای جهانی با دو چهره متفاوت عرضه شده که متاسفانه این چهره به بازار ایران راه نیافته است در صورتیکه در بعضی بازارهای خاورمیانه این چهره نیز قابل سفارش است.

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

فیس لیفت جدید از تویوتا کرولا 2017

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.