Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی بزودی راه اندا ی میشود - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 05:59 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- فناوری - انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی بزودی راه اندا ی میشود

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
پروفسور سید ابراهیم کتابچی سرپرست مرکز انسیتو بین المللی علوم اعصاب در بیمارستان امام خمینی(رع)ساری،عنوان کرد: + تصاویر

انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی بزودی راه اندا ی میشود

تاریخ 27 اسفند 1395 ساعت 09:06:59
منبع: irna
کد خبر: 054954
انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی ، دانشگاه های علوم پزشکی تهران ، مازندران ، بابل، اصفهان در آینده نزدیک راه اندا ی خواهد شد، و در صورت کسب اینترنشنال در شاخه علوم اعصاب از پروفسور سمیعی، شاهد تحولاتی شگرف و شگفت در متطقه خواهیم بود.
انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی بزودی  راه اندا ی میشود

 

 سرپرست مرکز انسیتو بین المللی علوم اعصاب عنوان کرد : 

نگرش علمی ما فرامنطقه ای است

 

 

سرپرست مرکز انسیتو بین المللی علوم اعصاب در گفتگو اختصاصی ضمن اعلام خبر فوق؛ گفت ؛ نگرش علمی ما فرامنطقه ای است و هدف خدمت به بشریت در سرتاسر دنیاست ، امادگی نشرو ترویج و درمان و علوم اعصاب برای دنیا دارا می باشیم.

 


پروفسور سید ابراهیم کتابچی سرپرست مرکز انسیتو بین المللی علوم اعصاب در بیمارستان امام خمینی ساری ، افزود: انسیتو بین المللی علوم اعصاب با همکاری پروفسور سمیعی ، دانشگاه های علوم پزشکی تهران ، بابل، مازندران ، اصفهان در آینده نزدیک راه اندا ی خواهد شد، و در صورت کسب اینترنشنال در شاخه علوم اعصاب از پروفسور سمیعی، شاهد تحولاتی شگرف و شگفت در متطقه خواهیم بود.

 


عضو انجمن مغز و اعصاب جهان با بیان اینکه ، استان مازندران در اندوه آمار بالا بیماری Msبسر می برد ، در صورت احیاء این مرکز افزون بر درمان بیماریهای Ms و ALs و مرکز استرو ( بیمارانی که دچار سکته مغزی شدند ) علاوه بر درمان کار پژوهشی در آن مورد صورت خواهد گرفت.


رییس دپارتمان جراحی معزواعصاب دانشگاه تهران تصریح کرد؛ این مرکز متشکل از تیمی از پزشکان کار ازموده و تنی جند از پزشکانی که دارای phd از پروفسور سمیعی می باشند در زمینه خدمات درمانی ، پزوهشی ،و در جراحیهای پیشرفته و نیز بیماریهای عصبی ، بیماریهای تشنجی ، جراحیهای تشنجی ، سرطان مغز ، تومور مغزی ؛ و شاخه های دیگر در استاتدارد بالا بین المللی به مردم خدمت خواهند کرد .

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.