Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
- سیاسی - شبکه نیوز
دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 08:11 ق.ظ / Mon, 2018 April 23

- سیاسی

  چانه زنی پیچیده برای «بهشت»

  چانه زنی پیچیده برای «بهشت»
  شرط مهم برای شهردار شدن محسن هاشمی، آیا فرزند آیت الله؛ حاضر به پرداخت این هزینه خواهد شد؟ / چرا عارف نمی تواند شهردار تهران باشد؟ گویا در میانه جلساتی که در مورد شهردار شدن محسن هاشمی مطرح شده است برخی چهره های اصلاح طلب یک شرط مهم را به میان آورده اند .
  سپاهی که اگر نبود، کشور هم نبود + تصاویری خاص

  سازمانی که به قدرتمندترین نیروی نظامی منطقه تبدیل شد

   سازمانی که به قدرتمندترین نیروی نظامی منطقه تبدیل شد

  امروز وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل کارایی بالا و موفقیت‌های زیاد، فرامرزی و فرامنطقه‌ای شده است و محدود به داخل کشور نیست/ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیرویی که در آن زمان هیچ کس فکر نمی‌کرد در مدت‌زمان کوتاهی و تنها چند سال پس از تأسیس...  .

  تبلیغات
  اخبار امروز
  استان‌ها
  • چانه زنی پیچیده برای «بهشت»

   شرط مهم برای شهردار شدن محسن هاشمی، آیا فرزند آیت الله؛ حاضر به پرداخت این هزینه خواهد شد؟ / چرا عارف نمی تواند شهردار تهران باشد؟ گویا در میانه جلساتی که در مورد شهردار شدن محسن هاشمی مطرح شده است برخی چهره های اصلاح طلب یک شرط مهم را به میان آورده اند .
  • سپاهی که اگر نبود، کشور هم نبود + تصاویری خاص

   سازمانی که به قدرتمندترین نیروی نظامی منطقه تبدیل شد

   امروز وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل کارایی بالا و موفقیت‌های زیاد، فرامرزی و فرامنطقه‌ای شده است و محدود به داخل کشور نیست/ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیرویی که در آن زمان هیچ کس فکر نمی‌کرد در مدت‌زمان کوتاهی و تنها چند سال پس از تأسیس...  .
  • آزادی‌خواه: سر سیف فریاد زدیم و افتخار هم می‎کنیم!/ وقف‌چی: سیف را نزدم

   سیاست > مجلس - امروز صحن علنی بهارستان اولین حاشیه خود را در سال ۹۷تجربه کرد؛ حاشیه‌ای که با شعار «استعفا استعفا» علیه سیف شروع و شد و می‌توان گفت مهمترین مواجهه مجلس و دولت محسوب می‌شود.            
  • اگر من آن آپارتمان‌ها و خانه‌هایی که آقای احمدی‌نژاد مطرح می‌کند را دارم، آنها برای ایشان باشد

   واکنش رئیس قوه قضاییه به اتهامات احمدی‏‎نژاد و ادعاهایش درباره خانه‎های او / رئیس قوه قضاییه در پایان تاکید کردند که بنایی برای پاسخگویی به این اظهارات کذب ندارد در حالی که نمایندگان تاکید داشتند که تداوم این اقدامات از سوی احمدی‌نژاد برای کشور تبعات دارد / آیا در این جلسه درباره رفع حصر و محدودیت‌های رئیس دولت اصلاحات صحبت شد؟ درخصوص این موضوعات در این جلسه صحبتی انجام نشد/
  • لاریجانی:برای‌ سعودی‌ها بایدتأسف‌خورد/ ترامپ‌باج‌خواهی‌می‌کند

   سیاست > مجلس - رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون ویژه اصل ۴۴ قانون اساسی ماموریت داد تا با مشورت با مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون‌های تخصصی مجلس طرح حمایت از کالای ایرانی را تهیه کنند.            
  • امام جمعه اردبیل:ترامپ به عنوان تاجر خوب است اما...

   کنایه به بست‌نشینی احمدی‌نژاد از تریبون نمازجمعه

   امام جمعه ورامین گفت: هرگونه حرکت برخلاف قانون مانند خیانت های فتنه ۸۸ و ۹۶ و بست‌نشینی و جنجال‌آفرینی و نامه نگاری‌های بی مبنا از سوی ملت ایران محکوم است.            
  • روحانی روز چهارشنبه در دیدار با «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهورتر

   اعتراضات دی ماه بحث فیلترینگ تلگرام باز هم داغ شد

   بعد از اعتراضات دی ماه بحث فیلترینگ تلگرام باز هم داغ شد، تصمیمی که برای مدتی کوتاه اجرایی شد و این روزها زمزمه اجرای کامل آن به گوش می رسد / حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در دیدار با «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهورتر
  • روحانی: اگر نتوانیم از منافع برجام بهره‌برداری کنیم، تصمیم جدی خواهیم گرفت

   رئیس جمهور با اشاره به روابط روبه گسترش ایران و ترکیه در بخش های مختلف بر ضرورت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران-آنکارا تاکید کرد.            
  • غرویان: احمدی‌نژاد از نظر روحی و روانی یک آدم ماجراجوست

   محسن غرویان استاد حوزه معتقد است: احمدی‎نژاد خود را در مقامی بالاتر از رهبری قرار می‎دهد و به ایشان می‌گوید که این کارها را انجام دهید، رییس قوه قضاییه را برکنار کنید و چه کنید و چه نکنید. یعنی ایشان به رهبری دستور می‌دهند. این رفتارها نشان می‎دهد که ایشان یک تقابلی با بالاترین مقام رسمی کشور دارند.
  • بیادی: مشاوران‌ قالیباف، ذبحش‌کردند/ سلیمانی نامزد نمی‎شود

   فعال سیاسی اصولگرا گفت: قالیباف حیف شد. مشاوران ضعیف و خودخواه همواره آقای قالیباف را نزدیک انتخابات ذبح کردند. اگرچه متأسفانه آقای قالیباف نیز قدر خودش را نمی‌داند.
  • رئیس ستاد مشترک ارتش: برای افزایش توان دفاعی خود از کسی اجازه نمی‌گیریم

   رییس ستاد مشترک ارتش با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب به برکت خون شهدا حفظ شده است، گفت: برای حفظ و ارتقای این دستاوردها و تامین نیروی انسانی در همه سازمان‌ها باید ویژگی همه شهدا به ویژه ویژگی‌های شهید صیاد شیرازی در مسائل تربیتی و آموزشی مورد توجه قرار گیرد.            
  • رهبر انقلاب در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه:

   اگر سران کشورها و ملت‌های منطقه تصمیم قاطع بر مقاومت بگیرند، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

   اگر سران کشورها و ملت‌های منطقه تصمیم قاطع بر مقاومت بگیرند، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. رهبر انقلاب فرمودند: اگر ما و شما و بقیه‌ی عناصر اهل مقاومت در منطقه تصمیم‌مان قاطع باشد، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
  • کنفرانس مطبوعاتی 23 بهمن ماه 1357 شمسی در مدرسه «رفاه»

   نخستین اعترافات سران رژیم پهلوی / هویدا و ژنرال ها

   گزارش تفصیلی روزنامه «اطلاعات» است از کنفرانس مطبوعاتی 23 بهمن ماه 1357 شمسی در مدرسه «رفاه». رسم الخط و آیین نگارش نویسنده، حتی المقدور دست نخورده باقی مانده است:/ «هویدا» سعی میکرد بهنگام پاسخ دادن به خبرنگاران لبخند بزند و لحنی مطایبه آمیز با خبرنگاران خارجی داشته باشد اما در عین حال مضطرب و لرزان مینمود.
  • امام جمعه موقت تهران: نگویید ضامن بهشت رفتن مردم نیستیم

   اطراف تهران در دَخمه‌ زندگی می‌کنند

   امام جمعه تهران: اینکه فرد و ملتی آقابالاسر نداشته باشد و بتواند اراده‌اش را در زندگی اجرا کند و مالک زندگی و آب‌وخاک کشورش باشد و استقلال مذهبی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی داشته باشد، نعمت بسیار بالایی است.
  • بحران سوریه سمت‌وسویی جدید یافته است

   ترکیه بازی جدیدی را در شمال سوریه آغاز کرده است که در حال حاضر چشم انداز روشنی برای آن وجود ندارد. اردوغان مبارزه با تروریسم و گروه پ. ک. ک و همچنین داعش را بهانه حضور ترکیه در عفرین اعلام کرده است؛ اما چه کسی نمی داند که همه موضوع پ. ک .ک نیست و او در پس عملیات شاخه زیتون اهداف بلندمدتی را دنبال می کند که با حوزه نفوذ ترکیه ارتباط دارد.
  • حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اعلام کرد:

   متعهد هستم که راه انقلاب را ادامه دهم

   رییس‌جمهور با بیان این‌که «امام خمینی(ره) به ما جرات ایستادگی داده و نقد و اعتراض را به ما یاد داد»، گفت: نقد و اعتراض حق مردم است و هیچ‌کس نمی‌تواند ملت بزرگ ایران را از اظهارنظر نقد و انتقاد و حتی اعتراض بازدارد. گوش همه مسوولان کشور باید در برابر همه خواسته‌ها و مطالبات مردم گوش شنوایی باشد.
  • مستندات خود درباره تخلف شهرداری سابق را ارائه کنید

   نامه دادستان تهران به شهردار

   دادستان تهران پیرامون مسائل مطرح شده در رابطه با فساد در شهرداری تهران گفت: اعلام موارد فساد بدون دلیل واثبات محل اشکال است و طی نامه‌ای به شهردار تهران از ایشان خواسته‌ایم مستندات ارائه دهند/ وزیر کشور دراین جلسه تقریبا پیشنهادات ما را مصوب تلقی کرد همچنین پیشنهاد برگزاری فصلی جلسات اینچنینی را دادند که امیدواریم عملیاتی شود.