Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ناکامی افرادمسلح درورودبه سوریه - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:18 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- سیاسی - ناکامی افرادمسلح درورودبه سوریه

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ناکامی افرادمسلح درورودبه سوریه

تاریخ 01 مرداد 1391 ساعت 07:59:04
کد خبر: 011183
شبکه تلویزیونی الدنیا سوریه از تحرکات حامیان گروههای مسلح تروریستی در یمن برای جذب جوانان یمنی و اعزام آن‌ها به سوریه برای شرکت در اقدامات تروریستی خبر داد.

 

به گزارش شبکه نیوز  به نقل از مهر، این شبکه همچنین گزارش داد رهبر حزب کار ترکیه با انتقاد شدید از سیاستهای ضد سوری دولت ترکیه از قول وی اعلام کرد ما رئیس جمهوری را به خاطر حمایت از تروریست‌ها در سوریه محاکمه خواهیم کرد.

شبکه جعلی ماهواره‌ای با آرم تلویزیون سوریه

خبر دیگر اینکه حامیان گروههای مسلح در سوریه، با هدف متزلزل کردن روحیه مردم و نیروهای ارتش سوریه، شبکه‌ای ماهواره‌ای با آرم تلویزیون رسمی سوریه راه اندازی کرده‌اند که وزارت اطلاع رسانی این کشور در این زمینه به مردم هشدارداده است که شبکه‌ای ماهواره‌ای با آرم تلویزیون سوریه در حال پخش سرودهای ملی است.

وزارت اطلاع رسانی سوریه با تاکید بر اینکه راه اندازی این شبکه، یک دام رسانه‌ای است، هشدار داد احتمال اینکه در صورت قطع پخش هر یک از شبکه‌های ملی سوریه، این شبکه جعلی به آن‌ها پخش شود، وجود دارد.

اخیرا ماهواره‌های عربی نییل ست و عرب ست در اقدامی خصمانه و در تلاش برای جلوگیری از انتقال واقعیت‌ها و آگاه شدن افکارعمومی عرب از تحرکات خطرناک گروههای مسلح تروریستی، پخش شبکه سوری الدنیا را متوقف کردند.

دعوت وهابی‌ها برای تخریب حرم حضرت زینب (س)

همزمان با تبلیغات رسانه‌های وابسته به وهابی‌ها برای تخریب حرم حضرت زینب (س) اطراف دمشق، افراد مسلح تلاش کردند کنترل این منطقه را در دست بگیرند که با واکنش سریع نیروهای ارتش سوریه مواجه شدند.

خبرنگار شبکه العالم از پایتخت سوریه گزارش داد، در پی اقدام افراد مسلح در حمله به منطقه حضرت زینب (س) در اطراف دمشق، نیروهای ارتش در واکنشی سریع امروز به این حملات پاسخ دادند، و در این منطقه کاملا مستقر شدند.

حملات عناصر و گروه‌های مسلح به منطقه حضرت زینب (س) درحالی صورت می‌گیرد که رسانه‌های وابسته وهابی طی روزهای اخیر با تشدید تبلیغات، خواستار تخریب حرم حضرت زینب در اطراف دمشق شده‌اند.. امری که بیانگر وابستگی کامل عناصر مسلح و تروریست به جریانهای وهابی خارجی و تلاش آن‌ها برای برانگیختن جنگ داخلی و طایفه‌ای بین قومیت‌ها و اقشار مختلف مردم این کشور است.

شبکه الدنیا سوریه نیز از ناکامی مجدد گروههای مسلح در نفوذ به داخل سوریه از خاک لبنان خبر داد و گزارش داد
.

نیروهای حفظ امنیت مرزهای سوریه تلفات سنگینی به این گروه‌ها وارد کرده و آن‌ها مجبور به فرار به داخل لبنان شدند

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.