Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حذف فیلم صهیونیست‌ها - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 01:04 ب.ظ / Wed, 2018 May 23

- سیاسی - حذف فیلم صهیونیست‌ها

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

حذف فیلم صهیونیست‌ها

تاریخ 11 مرداد 1391 ساعت 23:42:05
کد خبر: 012385
 پایگاه اینترنتی یوتیوب به رغم ادعای آزادی بیان قطعه ویدیویی موفقیت حزب‌الله لبنان در به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست در عملیات وعده صادق را حذف کرد.

 

به گزارش شبکه نیوز از فارس، پایگاه اینترنتی یوتیوب قطعه ویدیویی مربوط به عملیات به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست از سوی حزب الله لبنان را که در جریان عملیات وعده صادق در سال 2006 روی داده بود را از خروجی خود حذف کرد.

این پایگاه برای توجیه این موضوع مدعی شد که این تصاویر خونبار است و  شامل صحنه های خشونت آمیز می شود.

یوتیوب پیش نیز هشدار داده بود که این قطعه ویدیویی را حذف خواهد کرد، این در حالی است که دیروز تعداد بازدیدکنندگان این قطعه در یک روز به بیش از 70 هزار نفر رسیده بود، این قطعه به سرعت در بسیاری از سایت های اینترنتی دیگر نیز منتشر شد و همین موضوع مدیریت یوتیوب را مجبور کرد تا آن را از خروجی خود حذف کند.

این پایگاه خبری به الحدث نیز هشدار داده که در صورت قرار دادن این قطعه ویدیویی در سایت، این شبکه را خواهد بست.

مدیریت الحدث ضمن محکوم کردن این اقدام یوتیوب که ادعای آزادی دارد، تاکید کرد که این سایت مانند گذشته در مقابل خواسته های صهیونیست ها که از این روند ضرر کرده بودند و نحوه رسوایی آنها در برابر نیروهای مقاومت لبنان همه جا پیچیده است، کوتاه آمده است.

الحدث البته بار دیگر این قطعه ویدیویی را منتشر کرد تا آوازه دستاوردهای مقاومت به تمام جهان برسد.

شبکه تلویزیونی المیادین اخیرا با انتشار قطعه ای ویدیویی از به اسارت گرفتن شدن دو نظامی صهیونیست در عملیات وعده صادق خاطره رسوایی صهیونیست ها در این عملیات و جنگ 33 روزه را زنده کرد.

این اقدام این شبکه آنقدر به مذاق صهیونیست ها تلخ آمده که در اقدامی شتاب زده سعی به مقابله به مثل با این حرکت کردند و از طریق رسانه های خود جزئیات عملیات ترور سید عباس موسوی دبیرکل سابق حزب الله لبنان را منتشر کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.