Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سلطان ارتباطات دنیا کدام کشور است؟ - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 04:57 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- سیاسی - سلطان ارتباطات دنیا کدام کشور است؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سلطان ارتباطات دنیا کدام کشور است؟

تاریخ 22 مرداد 1391 ساعت 18:25:06
کد خبر: 013818
سرعت اینترنت در یک سال گذشته در سطح جهان بیش از ۲۵ درصد رشد داشته است و کره جنوبی همچنان با میانگین سرعت 15.7 مگابیت بر ثانیه، سلطان ارتباطات دنیا است.

 

به گزارش شبکه نیوز از مهر، سرعت اینترنت و ارتباطات باند پهن دنیا، به طور پیوسته در حال افزایش است. طبق آمار هم اکنون میانگین جهانی اینترنت پرسرعت، 2.6 مگابیت بر ثانیه است که در مقایسه با 2.3 مگابیت سه ماهه گذشته رشد مناسبی را نشان می دهد.

ایالات متحده هم با اینکه نتوانسته رتبه ای بهتر از دوازدهم را از آن خود کند، با رسیدن به میانگین 6.7 مگابیت بر ثانیه، رشد ۲۹ درصدی را نسبت به سال گذشته و رشد ۱۷ درصدی را نسبت به سه ماهه آخر ۲۰۱۱ نشان می دهد.

افزایش تعداد کابران اینترنت با سرعت و پهنای باند بالا هم نسبت به سال قبل کاملا محسوس بوده است.

هم اکنون در کره جنوبی بیش از ۵۳ درصد کاربران از اینترنت پرسرعت بهره می برند. این میزان در ژاپن ۳۷ و در هنگ کنگ ۲۸ درصد است.

در لاتویا ۲۶ و در هلند ۲۴ درصد مردم اینترنت پرسرعت دارند. طبق آمار بدست آمده طی مدت یکسال ۱۲۵ کشور سرعت اینترنت خود را افزایش داده اند و در ۱۰ کشور کاهش سرعت وجود داشته است.

البته در عرصه ارتباطات موبایل کشور آلمان دارای سریع ترین شبکه موبایل (با سرعت ۶ مگابیت در ثانیه) است.

بیش از ۶۵ اپراتور در دنیا سرعت بیش از یک مگابیت بر ثانیه را عرضه می کنند و تنها سه اپراتور سرعت اینترنتی کمتر از ۵۰۰ کیلوبیت بر ثانیه دارند.

در مجموع می توان گفت سرعت اینترنت در دنیا رشد 25 درصدی داشته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.