Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هدیه رهبری به دانش‌آموزان قمی - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:45 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- سیاسی - هدیه رهبری به دانش‌آموزان قمی

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

هدیه رهبری به دانش‌آموزان قمی

تاریخ 31 مرداد 1391 ساعت 19:05:15
کد خبر: 014799
دو مدرسه ابتدایی تحت عنوان برکت به همت یکی از مراکز وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و از سوی رهبری در قم احداث می‌شود.

 

به گزارش شبکه نیوز از  فارس، به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی‌ (ره) دو مدرسه از سوی مقام معظم رهبری به دانش‌اموزان قمی اهدا شد.

این دو مدرسه ابتدایی که در شهرستان قم روستاهای حسین‌آباد (میش‌مست) و جنت‌آباد تحت عنوان مدارس برکت با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 840 میلیون ریال احداث شده‌اند، دارای استانداردهای ملی از جمله فضای آموزشی، فضای پرورشی، محوطه‌سازی و دیوارکشی است.

این مدارس با 636 متر مربع مساحت در روز چهارشنبه یکم شهریورماه با حضور مسئولان استان قم، سازمان تجهیز و نوسازی مدارس و بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرای فرمان حضرت امام(ره) افتتاح می‌شود.

عملیات احداث 155 و 156 مدرسه برکت در حدود 10 ماه به طول انجامیده که فردا پس از برگزاری مراسم افتتاح تحویل آموزش و پرورش استان قم می‌شود.

مدارس برکت طبق فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، از مهر ماه 1387 در مناطق محروم کشور با اختصاص بیش از 640 میلیارد ریال اعتبار در حال احداث است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.