Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری اجلاس «نم» نشان‌دهنده پیشگامی و رهبری ایران است - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:40 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- سیاسی - برگزاری اجلاس «نم» نشان‌دهنده پیشگامی و رهبری ایران است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برگزاری اجلاس «نم» نشان‌دهنده پیشگامی و رهبری ایران است

تاریخ 10 شهریور 1391 ساعت 16:47:00
کد خبر: 016113
« شبکه نیوز » اجلاس جنبش عدم تعهد فرصت مناسب و مهمی برای ایران بود که نه تنها باعث ارتقاء جایگاه سیاسی ایران در فضای سیاسی و جامعه بین‌المللی می شود بلکه به معنای نشان دادن پیشگامی و رهبری ایران است تا بتواند نقش معتدل و سازنده‌ای را در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی ایفا کند.
برگزاری اجلاس «نم» نشان‌دهنده پیشگامی و رهبری ایران است

 

 

دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد که اجلاس نم فرصت بسیار مهمی برای ایران و باعث ارتقای جایگاه سیاسی ایران در عرصه بین‌المللی بود و نشان دهنده پیشگامی و رهبری ایران است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « شبکه نیوز  » از فارسنیوز،‌ بان‌کی‌مون دبیرکل سازمان ملل متحد در نشست خبری عصر امروز (جمعه) خود که پیش از ترک تهران در فرودگاه مهرآباد انجام شد، اظهار داشت: از دولت و ملت ایران تشکر می‌کنم که من را برای حضور در اجلاس نم دعوت کردند.

 

وی افزود: اجلاس جنبش عدم تعهد فرصت مناسب و مهمی برای ایران بود که نه تنها باعث ارتقاء جایگاه سیاسی ایران در فضای سیاسی و جامعه بین‌المللی می شود بلکه به معنای نشان دادن پیشگامی و رهبری ایران است تا بتواند نقش معتدل و سازنده‌ای را در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی ایفا کند.

 

بان‌کی مون در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: به عنوان دبیرکل سازمان ملل متحد بازدید من از ایران و شرکت در این اجلاس بسیار مفید و سازنده بود و گفت‌وگوهای بسیار سازنده و مفیدی با مسئولین ایران و تعدادی از رهبران دنیا داشتم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.