Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برادر احمدی نژاد: کاندیداتوری من شوخی است - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:04 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- سیاسی - برادر احمدی نژاد: کاندیداتوری من شوخی است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برادر احمدی نژاد: کاندیداتوری من شوخی است

تاریخ 11 مهر 1391 ساعت 11:52:11
کد خبر: 019003
برادر رئیس جمهور با بیان اینکه من مخالف دولت نیستم گفت: به اعتقاد من هر کس مخالف دولت باشد جزو نظام نیست.

 

به گزارش شبکه نیوز، داوود احمدی نژاد  در پاسخ به اینکه آیا شما همچنان منتقد و از مخالفان دولت برادرتان هستید یا خیر گفت: من مخالف دولت نیستم بلکه مخالف جنایتکاران انحرافی هستم. به اعتقاد من هر کس مخالف دولت باشد جزو نظام نیست. دولت یعنی قوه قضائیه، مجلس و شورای نگهبان و ریاست جمهوری و من مخالف اینها نیستم بلکه مخالف عوامل انحرافی هستم.

 

 

به عنوان مثال در همین دولت ما مرتضی بختیاری وزیر دادگستری را داریم که من پشت سرش نماز می خوانم. پس هیچ وقت این افراد را نمی کوبیم بلکه کمکشان می کنیم.

 

جوانفکر در جایگاهی نیست که به آن اغماض شود

از احمدی نژاد در مورد اقدام قوه قضائیه در خصوص دستگیری و اجرای حکم علی اکبر جوانفکر سوال شد که پاسخ داد: جوانفکر در جایگاه و عددی نیست که بشود به آن اغماض کرد. البته این را هم باید بگویم که محمود احمدی نژاد همیشه گفته است در قوه قضائیه عدالت نیست چون متهمان گذشته را دستگیر نکردند حالا قوه قضائیه نشان داد که عدالت برقرار شده است.

 

کاندیداتوری من برای ریاست جمهوری شوخی است

وی در پاسخ به اینکه شنیده شده است قرار است شما کاندیدای ریاست جمهوری شوید گفت: چه کسی این حرف را زده و حتما شوخی کرده است./مهر

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.