Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آخرين گمانه زنيها درخصوص استیضاح وزیر ورزش - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:26 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- سیاسی - آخرين گمانه زنيها درخصوص استیضاح وزیر ورزش

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

آخرين گمانه زنيها درخصوص استیضاح وزیر ورزش

تاریخ 11 مهر 1391 ساعت 12:20:16
کد خبر: 019007
« شبکه نیوز » احتمال منتفی شدن استیضاح وزیر ورزش

 

 

مهر: یک عضو فراکسیون جوانان مجلس، از احتمال منتفی شدن طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

 

میرهادی قره سید گفت: در مجلس زمزمه هایی برای منتفی شدن طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان مطرح شده است که البته هنوز امضا کنندگان طرح استیضاح به یک جمع بندی و قطعیت نرسیده اند.

 

 

وی افزود: بنا بر روال باید ابتدا نمایندگان در برابر ابهاماتشان از وزیر ورزش و جوانان سئوال می کردند و اگر پاسخها توجیه پذیر نبود، از اهرم استیضاح استفاده می کردند.

 

 

این عضو فراکسیون جوانان ادامه داد: هم اکنون برخی از امضاکنندگان درصدد پس گرفتن امضای خود هستند تا ابتدا وزیر ورزش و جوانان توضیحات خود را به نمایندگان ارائه دهد.

 

قره سید درباره اینکه آیا استیضاح وزیر درباره عملکرد وزارتخانه در دو بعد جوانان و ورزش است، توضیح داد: تا آنجا که اطلاع دارم تمامی بندهای مربوط به استیضاح مربوط به عملکرد ورزشی وزارتخانه است و اعضای فراکسیون جوانان قرار است عملکرد وی را در جلسه ای جداگانه مورد بحث و بررسی قرار دهد.

 

به گفته این نماینده مجلس، جلسه مشترک فراکسیون جوانان با وزارت ورزش و جوانان قرار است هفته آینده برگزار شود و وزیر ورزش و جوانان توضیحات و عملکرد خود را در این حوزه اعلام کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.