Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ازبرخی مهره​های سوخته که فسیل زنده هستند،حمایت می​شود تا سایر مهره​هامایوس نشوند - شبکه نیوز
شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 06:07 ب.ظ / Sat, 2018 April 21

- سیاسی - ازبرخی مهره​های سوخته که فسیل زنده هستند،حمایت می​شود تا سایر مهره​هامایوس نشوند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ازبرخی مهره​های سوخته که فسیل زنده هستند،حمایت می​شود تا سایر مهره​هامایوس نشوند

تاریخ 14 دی 1391 ساعت 14:55:13
کد خبر: 027916
  حسین شریعتمداری در همایش «چشمان باز» در فرهنگسرای شهرداری یزد با بیان شباهت‌های فتنه 88 به فتنه‌های صدر اسلام اظهار داشت: فتنه 88 نظیر جنگ احزاب بود از این‌رو احزاب باید مراقب یارگیری‌های خود باشند. در جنگ احزاب، همه حزب‌ها گرچه با هم مشکل داشتند اما متحد شده بودند که ابتدا اسلام را از بین ببرند سپس به مشکلات خود بپردازند.
ازبرخی مهره​های سوخته که فسیل زنده هستند،حمایت می​شود تا سایر مهره​هامایوس نشوند

مشرق نوشت:

شریعتمداری عنوان کرد: تعداد خواص آلوده در زمان حال نسبت به جمعیت، کمتر از صدر اسلام است و مسئله اصلی این است که در صدر اسلام، نگاه‌ها به خواص بود و اگر خواصی می‌لغزید، خیلی‌های دیگر نیز می‌لغزیدند اما اکنون نگاه به ولی‌فقیه است و با وجود خواص آلوده، مردم با نگاه به رهبری در مسیر رهبری حرکت کردند و سیلی به راه انداختند که برای فتنه‌گران بنیان‌‌برانداز بود.

 

این روزنامه‌نگار اصولگرا تصریح کرد: دشمن به طور قطع دست از دشمنی نمی‌کشد، هرگاه دیدید گروه‌ها، احزاب، جریانات و یا افرادی که به ظاهر با یکدیگر متحد هستند، دور هم جمع شدند و ائتلاف کردند، به تابلوی ائتلاف آنها نگاه نکنید بلکه از ائتلاف آنها مخرج مشترک بگیرید.

 

شریعتمداری خاطر نشان کرد: کسی فکر می‌کرد که منافقان و بهائیان و سعودی‌ها به کمک اصلاح‌طلبان بیایند و کمک‌های مالی و سیاسی کنند؟ اما این کمک‌ها به آنها شد و آنها نیز به واسطه همین کمک‌ها حتم داشتند که پیروزند اما نشدند و در این بین خواص نیز سکوت کردند و با این سکوت با آنها همراهی و همکاری کردند.

 

وی با اشاره به سخن معروف حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: «میزان حال فعلی افراد است»، اظهار داشت: تحریف نکنید که اصلاح‌طلبی اکنون حالش خوب است بلکه باید سابقه‌اش خوب باشد که نیست. این مسائل در زمان صدر اسلام بوده و تاکنون نیز هست و افراد می‌توانند بر اثر مال دنیا، فشار یا تهدید عوض شوند و بر گذشته خوب خودشان خط بطلان بکشند و اگر بصیرت برای شناخت این افراد وجود داشته باشد، فتنه اصلا شکل نمی‌گیرد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: سران فتنه مهر سوخته هستند زیرا مهره‌های دشمن هنگامی که از حیظ انتفاع خارج می‌شوند، مهره سوخته هستند و معمولا کانونی که به آن مهره ماموریت داده، دیگر حمایت چندانی از آنها نمی‌کند.

 

مدیرمسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: اما عده دیگری از مهر‌ه‌ها هستند که وقتی می‌سوزند، به آنها فسیل زنده می‌گویند و اینها مهره‌هایی هستند که برای شکل دادن به نظام جمهوری اسلامی مأموریت داشته‌اند اما حالا دیگر هیچ کاری از دستشان بر نمی‌آید ولی از آنها حمایت می‌شود تا سایر مهره‌ها مأیوس نشوند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: شخصی گفته بود «من هم با بیانیه روز عاشورا مخالف بودم و نمی‌خواستم معرکه بگیرم». اف بر تو که لباس روحانیت بر تن داری و تحمل می‌کنی و با آنهایی که عاشورا و امام حسین (ع) را آنچنان بی‌حرمت کردند، کاری نداری و مخالفت نمی‌کنی تنها به خاطر حمایت از آقای .... باید نگاه‌ها از جاده‌های فرعی عبور کند و از جاده اصلی، منحرف و غافل نشویم. برخی آمدند و به خیال خودشان می‌خواستند با دشمن همبازی شوند غافل از اینکه بازیچه دشمن شدند.

 

وی عنوان کرد: رئیس برکنار شده CIA در نوامبر 2009 در حالی‌که به سنای آمریکا گزارش می‌دهد که ایران مانند هرکول در خاورمیانه ایستاده است و با وجود آن نمی‌توان وارد کریدورهای مورد نظر شد، رهبری به آمریکا فرمودند که «اگر تهدید می‌کنید به ضررتان است» زیرا ایشان معتقدند اگر تهدید می‌شود باید کاری هم انجام شود و اگر چند بار تهدید تکرار شود، یعنی حریف از آمدن به میدان گریزان است و اگر دست به اقدام بزنند نیز صد برابر به ضرر آنها خواهد بود

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.