Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نقد رهبری هشداری به احمدی‌نژاد بود - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:27 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- سیاسی - نقد رهبری هشداری به احمدی‌نژاد بود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

نقد رهبری هشداری به احمدی‌نژاد بود

تاریخ 29 بهمن 1391 ساعت 10:20:26
کد خبر: 029517
نماینده تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس گفت: نقد ایشان هشداری به آقای احمدینژاد بود./این که بعد از نزدیک به 8 سال به خاطر ملاحظاتی که وجود داشت اولین نقد جدی رهبر انقلاب به آقای احمدی نژاد صورت گرفته، قابل توجه است.
نقد رهبری هشداری به احمدی‌نژاد بود

 

علی مطهری در خصوص بیانات رهبری مبنی بر اینکه استیضاح کار غلطی بود، گفت: التزام به ولایت فقیه به این معنی نیست که همه نظرات ما مطابق نظرات رهبری باشد بلکه باید در عمل التزام داشته باشیم.

به گزارش شبکه نیوز ،وی در گفتگو با مهر گفت: خود رهبر فرمودند مرز التزام به ولایت فقیه احکام حکومتی است. طبیعی است که نظر من همان است که قبلا از بیانات رهبری داشتم. من معتقدم که استیضاح وزیر کار برای دفاع از قانون مداری و مبارزه با قانون ستیزی بود و ارتباط مستقیمی با شخص وزیر داشت و کار درستی بود. ولی اگر این نظر رهبری قبل از استیضاح بیان می شد ما استیضاح را منتفی می کردیم. چون در عمل تابع حکم ایشان هستیم. گرچه قانع نشده باشیم.


مطهری در خصوص آثار انتقاد رهبر انقلاب از رئیس جمهور و سخنان وی گفت: این که بعد از نزدیک به 8 سال به خاطر ملاحظاتی که وجود داشت اولین نقد جدی رهبر انقلاب به آقای احمدی نژاد صورت گرفته، قابل توجه است.


وی افزود: برخی این سئوال را مطرح می کردند که چرا رهبری در مقابل هنجار شکنی های رئیس جمهور سکوت پیشه کرده و این سکوت تا کی ادامه خواهد یافت؟ امروز این سکوت شکست و طرفداران آقای احمدی نژاد که به حمایت های مکرر رهبری استناد می کردند باید در قضاوت و رفتار خود تجدید نظر کنند.
مطهری اضافه کرد: این نقد، هشداری به خود آقای احمدی نژاد هم بود که رفتار خود را تا زمان انتخابات با مصالح کشور تنظیم کند و برای پیروزی کاندیدای مورد نظرش پروژه سیاسی اجرا نکند و آبروی رقبا را حفظ کند. در غیر این صورت نهادهای قانونی مثل مجلس و رهبری عکس العمل مناسب نشان خواهند داد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.