Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
صراحتا می‌گویم دوستی جریان اصلاحات با هاشمی ظاهری است - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:56 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- سیاسی - صراحتا می‌گویم دوستی جریان اصلاحات با هاشمی ظاهری است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

صراحتا می‌گویم دوستی جریان اصلاحات با هاشمی ظاهری است

تاریخ 12 اردیبهشت 1392 ساعت 14:59:45
کد خبر: 032035
« شبکه نیوز » من به صراحت می‌گویم که برخی در جریان اصلاحات با هاشمی دشمنی کردند و دوستی آن‌ها نیز ظاهری است/ یک دسته کارگزاران سازندگی و دسته دیگر عده‌ای در جریان اصلاحات هستند که تنها امید خود را در آمدن آقای هاشمی می‌بینند که البته تحلیلی اشتباه دارند.
صراحتا می‌گویم دوستی جریان اصلاحات با هاشمی ظاهری است

 

 

 

محمدنبی حبیبی در حاشیه سفر انتخاباتی کاندیدای اختصاصی حزب مؤتلفه اسلامی به شهر یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهر در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما هاشمی رفسنجانی در انتخابات پیش‌رو به عنوان کاندیدا شرکت می‌کند یا خیر، اظهار کرد: طبق آن‌چه که من شنیده‌ام و همچنین استنباط و تحلیل می‌کنم آقای هاشمی به عنوان کاندیدا در انتخابات حضور پیدا نخواهد کرد.

 

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: ولی شنیده و دیده می‌شود که برخی از دوستان اکنونی و نزدیکان ایشان برای آمدن وی را تحت فشار گذاشته‌اند.

 

حبیبی عنوان کرد: این افراد دو دسته‌اند که یک دسته کارگزاران سازندگی و دسته دیگر عده‌ای در جریان اصلاحات هستند که تنها امید خود را در آمدن آقای هاشمی می‌بینند که البته تحلیلی اشتباه دارند.

 

 

دبیرکل مؤتلفه اسلامی در پاسخ به این سؤال که چرا شما اصولگرایان نتوانستید هاشمی را پس از قضایای انتخابات 88 و حتی پس از برخوردی که در دولت اصلاحات با وی شد به طرف خود جذب کنید، تصریح کرد: ما در حزب مؤتلفه اسلامی سعی خود را کردیم و حتی چندین دیدار با آقای هاشمی داشتیم هر چند که در پاره‌ای مواقع  مورد سؤال واقع شدیم.

 

این فعال سیاسی اصولگرا هاشمی را شخصیتی مبارز و برجسته در قبل و بعد از پیروزی انقلاب دانست و گفت: آن‌چه که مشهود است به مانند هر شخص دیگر ممکن است آقای هاشمی دوستان و یا مخالفانی داشته باشد ولی من به صراحت می‌گویم که برخی در جریان اصلاحات با هاشمی دشمنی کردند و دوستی آن‌ها نیز ظاهری است.

 

 

وی دشمنان هاشمی رفسنجانی را افرادی چون نویسندگان کتاب عالی‌جناب سرخپوش دانست و گفت: این‌ها دشمنان آقای هاشمی هستند نه اصولگرایان.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.