Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اگرکسی نسبت بدهدکه رهبری نظرش با فلانی است،درست نیست - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:16 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- سیاسی - اگرکسی نسبت بدهدکه رهبری نظرش با فلانی است،درست نیست

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

اگرکسی نسبت بدهدکه رهبری نظرش با فلانی است،درست نیست

تاریخ 05 خرداد 1392 ساعت 10:46:56
کد خبر: 033216
یکی از شایعاتی که می‌تواند در فضای انتخابات تأثیرگذار باشد، شایعه‌ی حمایت رهبری از نامزدی خاص و یا اطلاع از رأی رهبر انقلاب اسلامی در انتخابات است.
اگرکسی نسبت بدهدکه رهبری نظرش با فلانی است،درست نیست

 

به گزارش شبکه نیوز ، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای،در بازخوانی یک تذکر مهم رهبری در امر انتخابات آورده است؛

 

کمتر از 3 هفته به روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باقی است. هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم بازار شایعات داغ می‌شود. یکی از شایعاتی که می‌تواند در فضای انتخابات تأثیرگذار باشد، شایعه‌ی حمایت رهبری از نامزدی خاص و یا اطلاع از رأی رهبر انقلاب اسلامی در انتخابات است.

 

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای چندین‌بار در ایام انتخابات‌ها این مسائل را تکذیب و نظر خود را صریحاً بیان کرده‌اند. برای آخرین بار نیز ایشان در ابتدای سال 92 در حرم رضوی درباره این مسائل، این‌چنین فرمودند:

 

رهبری، یک رأی بیشتر ندارد. بنده‌ی حقیر مثل بقیه‌ی مردم، یک رأی دارم؛ این رأی هم تا وقتی که در صندوق انداخته نشود، هیچ کس از آن مطّلع نخواهد بود. حالا ممکن است آن کسانی که صندوق دست آنها است، بعد باز کنند، خط این حقیر را بشناسند، بفهمند بنده به چه کسی رأی دادم؛ اما تا قبل از رأی دادن، کسی مطّلع نخواهد شد. اینجور نیست که کسی بیاید نسبت بدهد که رهبری نظرش به فلان است، به بهمان نیست. اگر چنین نسبتی داده شد، این نسبت درست نیست.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.