Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کار دانشگاه احمدی نژاد به امضای روحانی افتاد - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 12:03 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- سیاسی - کار دانشگاه احمدی نژاد به امضای روحانی افتاد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

کار دانشگاه احمدی نژاد به امضای روحانی افتاد

تاریخ 06 مرداد 1392 ساعت 13:21:26
کد خبر: 036272
شبکه نیوز/ با وجود اعطای مجوز به محمود احمدی نژاد برای تاسیس دانشگاه در تهران، اخبار حکایت از آن دارد که کار برای تاسیس این دانشگاه تمام نشده و احمدی نژاد در دولت بعدی نیز همچنان باید پیگیر مصوبات دیگری باشد.
کار دانشگاه احمدی نژاد به امضای روحانی افتاد

 

 

 

به گزارش شبکه نیوز ، خبر روز گذشته درباره مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی به محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور، بازخوردهای مختلفی را در بین شخصیت های دانشگاهی و رسانه های کشور به همراه داشته است.

 

 

در خبر روز گذشته تسنیم آمده بود که در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمود احمدی نژاد، پس از تقدیر و تشکر اعضا از ۸ سال فعالیت احمدی‌نژاد در شورای عالی انقلاب فرهنگی و تشکیل منظم جلسات این شورا، به درخواست وی پاسخ مثبت داده به‌اتفاق آرا، مجوز تأسیس دانشگاهی در تهران را به وی اعطا کردند.

 

 

اما پیرو این خبر، برخی منابع آگاه در شورای عالی انقلاب فرهنگی، در گفت وگو با تسنیم، جزئیات و اطلاعات بیشتری از چند و چون مجوز اعطایی به احمدی نژاد برای تاسیس دانشگاه در تهران، ارائه کردند.

 

 

در این زمینه، یک منبع آگاه گفت: اگر دانشگاه مدنظر احمدی نژاد برای تأسیس، دانشگاه خاص(همانند دانشگاه هایی چون امام صادق(ع)) باشد باید اساسنامه آن به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی برسد.

 

 

وی همچنین افزود: همچنین اگر قرار باشد این دانشگاه به صورت غیرانتفاعی باشد نیز باید اعضای هیت موسس آن به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی برسند.

 

 

به گفته این منبع آگاه، با توجه به اینکه آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور فعلی، دو هفته پیش برگزار شد، بنابراین ادامه بررسی مجوز دانشگاه مورد نظر احمدی نژاد در دولت آینده خواهد بود.

 

 

از آنجا که ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی را رئیس جمهور برعهده دارد، ریاست این شورا در دوران استقرار دولت حسن روحانی به عهده وی خواهد بود، لذا احمدی نژاد بایستی ادامه روند تاسیس دانشگاه خود را از شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حسن روحانی پیگیری کند.

 

منبع:تسنیم

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.