Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استانداری من توصیه هاشمی است - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 03:00 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- سیاسی - استانداری من توصیه هاشمی است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

استانداری من توصیه هاشمی است

تاریخ 28 بهمن 1392 ساعت 22:09:12
کد خبر: 043036
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از رایزنی محمد هاشمی رفسنجانی با اسحاق جهانگیری برای تصدی پست استانداری خراسان رضوی به وی خبرداد.

 

به گزارش شبکه نیوز، حجت الاسلام تیمور علی عسگری معاون رئیس دانشگاه آزاد در امور مجلس که این روزها در رسانه ها از او به عنوان یکی از گزینه ها برای تصدی استانداری خراسان رضوی نام برده می شود، در گفت وگوی تلفنی با ندای انقلاب از گمانه زنی رسانه ها و نیز رایزنی های برخی چهره ها برای تصدی سمت خود سخن گفت.

 

 

وی در پاسخ به این سئوال که سرانجام انتصاب شما برای استانداری خراسان رضوی به کجا رسید؟ گفت که متاسفانه؛ فعلا این مباحث در حد رسانه ها مطرح است و هنوز چیزی در این باره به صورت رسمی مشخص نیست.

 

 

حجت الاسلام عسگری که در محافل سیاسی از او به عنوان فرد نزدیک به هاشمی رفسنجانی یاد می شود، با اشاره به رایزنی های صورت گرفته برخی اشخاص سیاسی با دولت برای واگذاری استانداری خراسان رضوی به وی تصریح کرد که در این باره، آقای محمد هاشمی رفسنجانی نیز با اسحاق جهانگیری رایزنی هایی کرده است.

 

گزینه تصدی استانداری خراسان رضوی در پایان تاکید کرد: دوستان قسم داده اند که این پشنهاد را منتفی نکنم.

 

به گزارش ندای انقلاب، مدت هاست برخی رسانه ها از اختلاف جدی دولت و شماری از حامیان مشارکتی-کارگزارانی خود درباره انتصاب استاندار استان خراسان رضوی- به ویژه یکی از گزینه های آن یعنی نجار که به ادعا برخی رسانه های اصلاح طلب از اقوام نزدیک رئیس جمهور است-، حکایت می کند.

 

 

اخیرا در همین زمینه یک سایت بدنام فیلتر شده -که از سوی یک متهم دانه درشت امنیتی نزدیک به جریان کارگزاران حمایت می شود-، در مطلبی با عنوان «گشایش قفل استانداری خراسان با اکسیر فامیل و"سرخه ای" بودن!؛ هاشمی به مشهد ممنوع الورود می شود؟» از اختلاف دولت با طیف متبوعش درباره استانداری خراسان رضوی پرده برداشته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.