Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رئیس جمهور از رهبری تا 12 خرداد فرصت گرفت - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 02:53 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- سیاسی - رئیس جمهور از رهبری تا 12 خرداد فرصت گرفت

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

رئیس جمهور از رهبری تا 12 خرداد فرصت گرفت

تاریخ 08 خرداد 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 004376
شبکه نیوز: وقتی دولت بی قانونی می کند، مردم از بزرگترشان یاد می گیرند
رئیس جمهور از رهبری تا 12 خرداد فرصت گرفت
محمدرضا باهنر نایب رئیس اول مجلس اعلام کرد رئیس جمهور از مقام معظم رهبری تا 12 خرداد فرصت گرفتند تا وزیر جدید وزارت راه را معرفی کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که یک فوریت لایحه شرح وظایف وزارت مسکن و امور زیر بنایی که ادغام شده وزارت راه و مسکن است در جلسه امروز مجلس تصویب نشد،

باهنر عنوان کرد: حتی اگر این لایحه دو فوریتی هم بود به 12 خرداد نمی رسید و بار دیگر تخلفی در مجموعه دولت رخ می دهد چون فرصت داده شده از سوی رهبری هم تا 12 خرداد هست.

باهنر دلیل این اتفاق را تاخیر دولت در آوردن لایحه ادغام وزارت راه و مسکن عنوان کرد.

باهنر در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان که عنوان می کرد قانون برای مردم کوچه و بازار نیست و وقتی دولت بی قانونی می کند، مردم از بزرگترشان یاد می گیرند، گفت: من به عنوان رئیس اداره نظارت بر قوانین به رئیس جمهور در مورد وزارت ورزش و راه نامه نوشتم و یادآور شدم که ادامه کار آقایان خلاف قانون اساسی هست.

وی افزود: البته دولت از مقام معظم رهبری درخواستی کردند که فرصتی داده شود و تا جایی که من اطلاع دارم این فرصت تا 12 خرداد داده شده است. باهنر تاکید کرد: البته دولت نمی تواند بعد این فرصت سرپرست را تغییر دهد و سرپرست جدید معرفی کند چون این فرصت برای سرپرست داشتن است و بعد از آن باید وزیر معرفی شود.

وی افزود: البته با آوردن این لایحه هم با این میزان تاخیر مسلما به این تاریخ نمی رسیم. اما  در مورد وزارت نفت رئیس جمهور باید زودتر سرپرست را تعیین کنند و در این مدت هر کاری در این وزارت خانه شود خلاف هست و می تواند پیگیری حقوقی شود.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.