Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
هلند بر نقش روسیه و ایران در حلب تاکید کرد - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:25 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- سیاسی - هلند بر نقش روسیه و ایران در حلب تاکید کرد

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

هلند بر نقش روسیه و ایران در حلب تاکید کرد

تاریخ 26 آذر 1395 ساعت 21:47:08
کد خبر: 054750
بنا به گفته نخست‌وزیر هلند؛ احضار سفرای ایران و روسیه توسط وزارت خارجه این کشور نشان‌دهنده اهمیت نقش ایران و روسیه در حل موضوع شهر حلب سوریه است.

ایسنا: به نقل از اسپوتنیک، هارک روت، نخست‌وزیر هلند روز پنجشنبه گفت: ایران و روسیه یک مسئولیت ویژه را در یافتن راه‌حل قابل قبول در رابطه با حلب در سوریه دارند؛ چراکه این دو کشور به طور قابل توجهی درگیر این موضوع هستند.

برت کوئندرز، وزیر خارجه هلند روز چهارشنبه الکساندر شولگین سفیر روسیه و علیرضا جهانگیری سفیر ایران در این کشور را در رابطه با شرایط موجود شهر حلب احضار کرد.

این در حالی است که روز چهارشنبه روسیه اعلام کرد گروه‌های مسلح مخالف در منطقه صلاح‌الدین حلب توافق خود با دولت سوریه در مورد آتش‌بس را نقض کرده‌اند.

با آزادسازی شهر حلب در 22 آذرماه؛ هزاران نفر از مردم این شهر که در اسارت گروه‌های تروریستی و داعش بودند به جشن و خوشحالی پرداختند.

به این ترتیب شهر حلب که از سال 2012 به یکی از مراکز اصلی درگیری میان گروه‌های تروریستی و ارتش سوریه بدل شده بود، به طور کامل آزاد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.