Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد فیلم + تصاویر - شبکه نیوز
یک شنبه، 02 اردیبهشت 97 ساعت 01:40 ق.ظ / Sun, 2018 April 22

- سیاسی - احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد فیلم + تصاویر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
بقایی هم ثبت‌نام کرد+ فیلم و تصاویر

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد فیلم + تصاویر

تاریخ 23 فروردین 1396 ساعت 16:11:36
منبع: +ایسنا+آفتاب
کد خبر: 055055
دکتر محمود احمدی‌نژاد که بقایی را برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری همراهی می‌کرد، خودش نیز در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد. علاوه‌بر احمدی‌نژاد،‌ بقایی نیز کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شدند.
 احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد فیلم +  تصاویر
 
 
 
 
محمود احمدی نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد. این در حالی بود که مقام معظم رهبری به وی توصیه کرده بودند که نامزد انتخابات نشود.

 

شبکه نیوز - محمود احمدی‌نژاد که بقایی را برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری همراهی می‌کرد، خودش نیز در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد. علاوه‌بر احمدی‌نژاد،‌ بقایی نیز کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شدند.
 
به گزارش آفتاب‌نیوز، احمدی‌نژاد در حالی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود که مقام معظم رهبری به وی توصیه کرده بودند که نامزد انتخابات نشود. بعد از توصیه رهبر انقلاب،‌ احمدی‌نژاد نیز در بیانه‌ای اعلام کرده بود که به توصیه رهبری عمل و در انتخابات نامزد نخواهد شد. 
 
احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد/بقایی هم ثبت‌نام کرد+ فیلم و تصاویر
 
گفتنی است که احمدی‌نژاد همراه بقایی و مشایی وارد وزارت کشور شد. بقایی نیز در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. همچنین در حالی که برخی رسانه‌ها نوشته بودند اسفندیار رحیم مشایی هم برای کاندیداتوری ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده است،‌ برخی رسانه‌ها دیگر این خبر را تکذیب کردند. مشایی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 ردصلاحیت شده بود. بقایی نیز بعد از پایان دولت احمدی‌نژاد،‌ بازداشت و مدتی نیز در زندان بود. 
 
رهبر انقلاب در توصیه به احمدی‌نژاد گفته بودند: به یک آقایی گفتم، صلاح نمی‌دانم در فلان قضیه شرکت کنید، حالا یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته... این هم پشت بلندگو! یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح کشور گفتم که صلاح نمی‌دانیم شما در فلان قضیه شرکت کنید... اگر توی این مقوله وارد شدید در کشور دوقطبی ایجاد می‌شود. خیلی ساده است. ما این توصیه را به یکی از آقایان کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو! ۹۵/۷/۵
 
نامه‌ احمدی‌نژاد به‌ رهبری بعد از اعلام مخالفت رهبر‌انقلاب: کاندیدا نمی‌شوم!

احمدی‌نژاد در انتخابات ثبت‌نام کرد/مشایی و بقایی هم ثبت‌نام کردند+ فیلم و تصاویر
 
احمدی‌نژاد پس از ثبت نام در انتخابات :
 
درحمایت از بقایی ثبت نام کردم/ توصیه رهبری برای ثبت‌نام نکردن من در انتخابات به معنای نهی نبود
 
محمود احمدی نژاد امروز بعد از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به من سفارش کردند که در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت نکنم، من نیز پذیرفتم البته این معنای نهی نبود و توصیه ایشان بود و توصیه ایشان مانع حضورم نمی‌شد و علیرغم اینکه فشار گسترده‌ای از سوی مردم برای حضور در میدان دارم به قول اخلاقی خود پایبندم و ثبت‌نام در انتخابات صرفاً برای حمایت از برادر عزیزم آقای بقایی است.
 
 
00:00 00:14


 
 
 
00:00 00:29
 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.