Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کنایه یاسر هاشمی به احمدی‌نژاد + رسانه ملی - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:42 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- سیاسی - کنایه یاسر هاشمی به احمدی‌نژاد + رسانه ملی

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

کنایه یاسر هاشمی به احمدی‌نژاد + رسانه ملی

تاریخ 16 اردیبهشت 1396 ساعت 11:46:35
کد خبر: 055108
احمدی‌نژاد اخیراً درخواست کرده برای پاسخگویی به انتقادات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درمورد عملکرد دولت‌های نهم و دهم، به او وقت پاسخگویی در صداوسیما بدهند. در مقابل، فرزند آیت‌الله هاشمی، بیاعتنایی رسانه ملی به درخواست مشابه پدر خود در سال ۸۸ را یادآور شده است

 

 

کنایه یاسر هاشمی به احمدی‌نژاد و رسانه ملی

شبکه نیوز /  احمدی‌نژاد اخیراً درخواست کرده برای پاسخگویی به انتقادات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درمورد عملکرد دولت‌های نهم و دهم، به او وقت پاسخگویی در صداوسیما بدهند. در مقابل، فرزند آیت‌الله هاشمی، بیاعتنایی رسانه ملی به درخواست مشابه پدر خود در سال ۸۸ را یادآور شده است.

 

یاسر هاشمی، فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از محمود احمدی‌نژاد خواست برای خانواده هاشمی رفسنجانی هم از صداوسیما وقت بگیرد تا آنها هم از خود دفاع کنند.

 

یاسر هاشمی در واکنش به تقاضای احمدی‌نژاد برای دفاع از خود در صداوسیما به خانه احزاب گفت: هنوز درخواست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و خانواده ایشان برای فرصت پاسخگوئی به اتهاماتی که وی در مناظره‌های سال ۸۸ زد، روی میز صداوسیماست و احتمالاً هنوز در دست بررسی است!

فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: اگر آقای احمدی‌نژاد توانست از صداوسیما وقت بگیرد برای ما هم بگیرد.

شبکه نیوز

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.