Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم+ عکس - شبکه نیوز
دو شنبه، 28 خرداد 97 ساعت 12:05 ب.ظ / Mon, 2018 June 18

- سیاسی - ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم+ عکس

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
شهروندان مشهد یکصدا فریاد می‌زنند؛

ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم+ عکس

تاریخ 27 اردیبهشت 1396 ساعت 19:46:37
کد خبر: 055116
جوانان مشهد با شال‌های بنفش و سبز یکصدا شعار می‌دهند «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم»/این در حالی است که تصاویر ارسالی از سوی خبرنگار ایلنا در مشهد نشان می‌دهد که پکیج‌هایی از سوی ستاد رییسی مهیا شده که حاوی پوسترهای این کاندیدا و مقداری خوراکی و آب میوه است.
ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم+  عکس

جوانان مشهد با شال‌های بنفش و سبز یکصدا شعار می‌دهند «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم»

به گزارش شبکه نیوز از  ایلنا، امروز در حالی همایش انتخاباتی رییسی و روحانی در مشهد برگزار می‌شود که زمان چندانی تا روز رای گیری باقی نمانده است.

جمعی از هواداران حسن روحانی خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت خود را به محل سخنرانی رییس جمهور رساندند.

آنها در راه شعارهایی در حمایت از حسن روحانی سر می‌دهند.

جوانان مشهد با شال‌های بنفش و سبز یکصدا شعار می‌دهند «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم»

این در حالی است که تصاویر ارسالی از سوی خبرنگار ایلنا در مشهد نشان می‌دهد که پکیج‌هایی از سوی ستاد رییسی مهیا شده که حاوی پوسترهای این کاندیدا و مقداری خوراکی و آب میوه است.

تصاویر دیگری نشان‌دهنده کت و شلوارهای اهدایی آستان قدس به برخی از مردم مشهد است که البته ایلنا صحت یا رد آن را تایید نمی‌کند و انتظار می‌رود ستاد ابراهیم رییسی در این مورد برای افکار عمومی شفاف‌سازی کند.

در سفر رییس‌جمهور به مشهد هنرمندان زیادی وی را همراهی می‌کنند و شنیده شده قرار است چند تن از خوانندگان کشورمان در این مراسم به صورت زنده اجرا داشته باشند و تابوی برگزاری اجرای کنسرت را بشکنند.

هواداران روحانی در مسیر رفتن به محل سخنرانی رییس‌جمهور یکپارچه سروهای یار دبستانی و دوباره ایران را با یکدیگر زمزمه می‌کنند.

مسعود جعفری جوزانی با حضور در ورزشگاه تختی عنوان کرد: افتخار بزرگی است که در شهر مشهد هستیم. ما تاریخ را می‌سازیم. ما چوب اشتباهات گذشته را می‌خوریم پس نباید روز جمعه هم اشتباه کنیم

سالار عقیلی نیز در جمع مردم مشهد گفت: خوشحالم که اینجا هستم. امیدوارم بتوانیم برای شما کنسرت بگذاریم. اینجا جان پهلوان تختی است و حیف است اگر از او یادی نکنیم. 

در ادامه سالار عقیلی سرود «وطنم» را اجرا کرد.

پیش از ساعت ۱۸ حجت الاسلام والمسمین روحانی در جمع انبوه هواداران خود حاضر شد.

این حضور در حالی صورت می‌گیرد که کاروانی از هنرمندان مشهور کشورمان از جمله سالارعقیلی، سعید سهیلی، مسعود جعفری جوزانی، فخیم زاده و... در همایش امروز حضور دارند.

ریییس جمهور در حالی وارد ورزشگاه تختی شده است که این ورزشگاه مملو جمعیت است و ساعتها پیش پر شده است گفته می‌شود که دو برابر جمعیت کنونی حاضر در ورزشگاه در خیابان‌های اطراف ورزشگاه حضور دارند.

شرکتکنندگان در این همایش با شعارهایی مانند: ما از مشهد نمی‌ریم ، مشهد را پس می‌گیریم ، روحانی اصلاحات پیروز انتخابات، وصیت هاشمی حمایت از روحانی ، حمایتشان را از رییس‌جمهوری اعلام کردند .

e16

e17

e15

e8

e7

e6

e5

e4

e3

 

 

 

 

 

 

 

t6

t7

t8

 

 

t11

t12

t13

Bookmark and Share
asraf
28 اردیبهشت 1396 ساعت 23:28:28
- 0
ارسال پاسخ
حالا دیگه سر امام رضا علیه السلام هم باهم یکی بدو میکنین ؟؟؟ واقعا که ....پس چه فرقی شما با.... دارین ؟؟
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.