Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:30 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- سیاسی - نگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
ترامپ مدعی شد:

نگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند

تاریخ 15 تیر 1396 ساعت 22:32:46
منبع: mehrnews
کد خبر: 055356
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با همتای لهستانی خود با تأکید بر مقابله با رفتارهای بی‌ثبات‌کننده‌ روسیه مدعی شد: نگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند.
آندره دودو و ترامپ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با همتای لهستانی خود با تأکید بر مقابله با رفتارهای بی‌ثبات‌کننده‌ روسیه مدعی شد: نگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند.

به گزارش شبکه نیوز به نقل از تلگراف، «آندره دودو» رئیس جمهور لهستان امروز پس از دیدارو رایزنی با دونالد ترامپ همتای آمریکائی خود در ورشو در کنفرانس خبری مشترکی با وی شرکت کرد.

رئیس جمهور آمریکا در این کنفرانس خبری گفت: با لهستان به منظور مقابله با رفتارهای بی‌ثبات کننده روسیه همکاری می‌کنیم.

ترامپ در اشاره به تنش آفرینی این کشور در شبه جزیره کره نیز تأکید کرد: آمریکا قویاً به رفتار بد کره شمالی پاسخ خواهد داد. باید به کره شمالی بگوئیم که رفتارهای بسیار بد این کشور عواقبی درپی خواهد داشت.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پُست نیز به نقل از ترامپ در این باره نوشت: حل بحران در سوریه به راه حل سیاسی نیازمند است؛ لیکن نباید بگذاریم ایران دستور کار مخرب خود را در منطقه پیگیری کند.

در ادامه این کنفرانس مطبوعاتی، ۴۵مین رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سئوال خبرنگاری دربارهٔ موضوع دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر سال گذشته میلادی در آمریکا تصریح کرد: شاید روسیه و شاید هم برخی از سایر کشورهای دیگر تلاش هائی برای دخالت در انتخابات را به انجام رسانده باشند؛ اما طئوال این است که باراک اوباما که از آن اطلاع داشت چرا در این خصوص اقدامی نکرده بود؟

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.