Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
وزیر دفاع قطر از کودتا در این کشور خبر داد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:20 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- سیاسی - وزیر دفاع قطر از کودتا در این کشور خبر داد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

وزیر دفاع قطر از کودتا در این کشور خبر داد

تاریخ 27 تیر 1396 ساعت 08:20:14
منبع: yjc
کد خبر: 055489
خالد بن محمد العطیه با اشاره به کودتای نافرجام سال گذشته در ترکیه اعلام کرد ممکن است در قطر نیز کودتایی به وقوع بپیوندد.وزیر دفاع قطر از احتمال وقوع کودتا در این کشور خبر داد

وزیر دفاع قطر از احتمال وقوع کودتا در این کشور خبر داد
خالد بن محمد العطیه با اشاره به کودتای نافرجام سال گذشته در ترکیه اعلام کرد ممکن است در قطر نیز کودتایی به وقوع بپیوندد.
وزیر دفاع قطر از احتمال وقوع کودتا در این کشور خبر داد

به گزارش شبکه نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه ملیت چاپ ترکیه، خالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر، ضمن اشاره به احتمال کودتا در این کشور گفت پایگاه نظامی ترکیه در قطر موضوعی مرتبط با روابط دو کشور دارای حق حاکمیت ملی است و هیچکس حق ندارد تعطیلی این پایگاه نظامی را در قطر خواستار شود.

او در پاسخ به پرسشی درباره کودتای نافرجام ۱۵ ژوییه در ترکیه و احتمال وقوع کودتا در قطر گفت: ما هنگام وقوع کودتای ۱۵ ژوییه اوضاع را در ترکیه از نزدیک دنبال می‌کردیم. شیخ تمیم بن حمد آل ثانی (امیر قطر) آن روز نخستین کسی بود که با رئیس جمهور رجب طیب اردوغان تلفنی تماس گرفت.

وزیر دفاع قطر افزود: بر این باورم که ممکن است نوبت قطر نیز فرارسد؛ زیرا ترکیه و قطر موضع مشترکی در جهت حمایت از انسان‌های مظلوم در جهان دارند. با توجه به این موضوع ممکن است قطر هدف بعدی باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.