Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
باهنر: آقاي خباز! به نمايندگان توهين نكنيد - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:38 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- سیاسی - باهنر: آقاي خباز! به نمايندگان توهين نكنيد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

باهنر: آقاي خباز! به نمايندگان توهين نكنيد

تاریخ 06 مهر 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 005679
شبکه نیوز: در جلسه علنی امروز نائب رئیس اول مجلس در پاسخ به تذکر نماینده کاشمرگفت:
باهنر: آقاي خباز! به نمايندگان توهين نكنيد نائب رئیس اول مجلس در پاسخ به تذکر نماینده کاشمر که نسبت به عدم حضور هیچ یک از اعضای کمیسیون اصل 90 در جلسه علنی برای قرائت گزارش شکایت نمایندگان از رئیس جمهور انتقاد داشت، گفت:توهین نکنید و حرمت نمایندگان را رعایت کنید.
خبرگزاری فارس: باهنر: آقای خباز! به نمایندگان توهین نکنید

 به گزارش شبکه نیوز، محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) طی تذکری با استناد به مواد 102 و 233 آئین‌نامه داخلی پارلمان، اظهار داشت: اسفند ماه سال گذشته 4 مورد شکایت نمایندگان از رئیس جمهور تقدیم هیئت رئیسه شد که باید بلافاصله در صحن علنی قرائت می‌شد.

وی افزود: هم اکنون بعد از گذشت هشت ماه که قرار است این گزارش در صحن علنی قرائت شود،‌مگر می‌شود هیچ یک از اعضای کمیسیون اصل 90 در جلسه حضور نداشته باشند که پشت تریبون حاضر شده و گزارش را قرائت کنند؟!

محمدرضا باهنر نائب رئیس اول مجلس که در پاسخ به این تذکر نماینده کاشمر گفت: لطفا مطالب غیرواقع نگویید، کمیسیون اصل 90، هفت عضو ثابت دارد که یکی از آنها آقای اسلامی بود که به رحمت خدا رفت و هم اکنون نیز اعضای این کمیسیون به شدت درگیر پرونده اختلاس هستند.

نائب رئیس اول مجلس تاکید کرد: توهین نکنید و نگوئید که کمیسیون اصل 90 نمی‌خواهد گزارش را قرائت کند. حرمت نمایندگان را رعایت کنید.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.