Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مستقلینی که به لاریجانی رای دادند، مخالف آتش زدن پرچم آمریکا و موافق FATF هستند - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:30 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- سیاسی - مستقلینی که به لاریجانی رای دادند، مخالف آتش زدن پرچم آمریکا و موافق FATF هستند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مستقلینی که به لاریجانی رای دادند، مخالف آتش زدن پرچم آمریکا و موافق FATF هستند

تاریخ 12 خرداد 1397 ساعت 09:14:52
منبع: khabaronline
کد خبر: 056901
احزاب و شخصیت‌ها - به گزارش پایگاه تحلیلی شبکه نیوز|shabakenews : عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برخی فکر می‌کنند زرنگی کردند و می‌توانند با بعضی از رفتارها و مسکوت نگه داشتن برخی اقداماتشان هر دو جناح را حفظ کنند؛ اما با اطمینان می‌گویم به نتیجه نمی‌رسند و این گونه رفتارها به بدنامی آنها می‌انجامد.

قاسم میرزایی‌نکو در خصوص انتخابات هیئت رئیسه و حواشی آن گفت: هنوز برای تقسیم‌بندی خوب‌ها و بدها زود است در واقع هنوز نمی‌توانیم بگوییم با اتفاقات روز انتخاب هیات رئیسه چه کسی چه جناحی دارد اما طبیعی است که اگر علی لاریجانی رای اصولگرایان را نداشت موفق به کسب رای برای کرسی ریاست نمی‌شد.

وی افزود: اما مساله‌ای که در این بین اهمیت دارد این است که لاریجانی و دیگر نمایندگان بدانند تعداد اصلاح‌طلبان کم نیست و حتی مستقلینی که به لاریجانی رای دادند همان خواسته‌های اصلاح‌طلبی را دنبال می‌کنند آنها هم به دنبال آتش نزدن پرچم، اجرای FATF و تعامل با دولت و رقابت سالم‌تر در عرصه‌های سیاسی هستند.

عضو فراکسیون امید با اشاره به اینکه انتخابات هیئت رئیسه آزمون خوبی برای شناخت افراد بود، گفت: افرادی که می‌خواهند برای ۱۴۰۰ عقبه‌ای از خود مشخص کنند در این آزمون خود را نشان دادند همان طور که برخی از نمایندگان در آزمون روز انتخابات هیات رئیسه نشان دادند نمی‌توانند بر پیمان خود بایستند و وقتی می‌گویند امکان ندارد از رای خود بگذریم نمی‌توان به حرف آنها مطمئن بود و در نهایت رسوای ماجرا خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: حاجی بابایی از نظر اخلاقی کار خوبی نکرد و به صراحت می‌گویم در رقابت‌های سیاسی این گونه اخلاق‌ها و عملکردها نانوشته است. بازی‌های سیاسی رو هستند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: برخی فکر می‌کنند زرنگی کردند و می‌توانند با بعضی از رفتارها و مسکوت نگه داشتن برخی اقداماتشان هر دو جناح را حفظ کنند اما با اطمینان می‌گویم به نتیجه نمی‌رسند و این گونه رفتارها به بدنامی آنها می‌انجامد .

میرزایی‌نکو در پایان تاکید کرد: وضعیت اصلاح طلبان در این مجلس قطعا بهتر از ادوار قبل خواهد بود.

9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.