Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
واکنش آشنا به شعاردهندگان علیه صالحی: رسوا خواهید شد - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 12:33 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- سیاسی - واکنش آشنا به شعاردهندگان علیه صالحی: رسوا خواهید شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

واکنش آشنا به شعاردهندگان علیه صالحی: رسوا خواهید شد

تاریخ 19 خرداد 1397 ساعت 10:35:30
منبع: khabaronline
کد خبر: 057084
 یک روز پس از آنکه در حاشیه راهپیمایی روز قدس، علیه علی‎اکبر صالحی شعارهایی داده شد، مشاور فرهنگی رییس جمهور به آن واکنش نشان داده و شعاردهندگان را ناآگاه خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شبکه نیوز|shabakenews ، روز گذشته فیلمی منتشر شد که نشان می داد هنگام حضور علی‎اکبر صالحی در راهپیمایی روز قدس در تهران، برخی شعارهای تندی از جمله «مرگ بر خائن»، «مرگ بر وطن فروش» و «مرگ بر منافق» علیه وی سردادند. یکی از افراد هم خطاب به صالحی می گویند «والله بالله دروغگویی»!
این فیلم نشان می دهد که صالحی مسیر خود را تغییر می دهد اما این افراد همچنان وی را دنبال می کنند و شعارهای خود را تندتر و با صدای بلندتر علیه وی تکرار می کنند.

در این بین صالحی روبه یکی از شعار دهندگان می گوید: «خیلی بی ادب هستی. ادب داشته باش.»

امروز حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهور در واکنش به این اقدام در توئیتر خود نوشت: آگاهی از دستاوردهای غیرنظامی سازمان انرژی اتمی در دوران 1392-1400 کسانی را شرمنده خواهد کرد که ناآگاهانه علیه رئیس آن شعار دادند و کسان دیگری رارسوا خواهد کرد که آگاهانه این طراحی را انجام دادند.

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش نیز دیروز در توئیتی نوشته بود: متاسفانه توهین به یکی از شریف ترین اعضای هیات دولت در راهپیمایی همبستگی ملت ایران با ملت فلسطین، تنها نتیجه اش به حاشیه بردن حضور میلیونی مردم در روزیست که باید صدایی واحد از ایرانیان به جهان مخابره شود./9515

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.