Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
محسن نریمان: دیدار با اشخاص نیاز به كسب اجازه از ائمه جمعه ندارد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:29 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- سیاسی - محسن نریمان: دیدار با اشخاص نیاز به كسب اجازه از ائمه جمعه ندارد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

محسن نریمان: دیدار با اشخاص نیاز به كسب اجازه از ائمه جمعه ندارد

تاریخ 31 فروردین 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 000063
محسن نریمان با بیان اینکه برای دیدار با اشخاص نیاز به کسب اجازه از ائمه جمعه ندارد، گفت: پرداختن به مسائل جناحی از سوی برخی ائمه جمعه زمینه اغتشاش و ناآرامی را فراهم می‌کند.
محسن نریمان:   دیدار با اشخاص نیاز به كسب اجازه از ائمه جمعه ندارد

شبکه نیوز :

عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس در واکنش به موضع‌گیری امام جمعه بابل درخصوص ملاقات وی با میرحسین موسوی با بیان اینکه برای دیدار با اشخاص نیاز به اجازه ائمه جمعه نیست گفت: پرداختن به مسائل جناحی از سوی برخی ائمه جمعه زمینه اغتشاش و ناآرامی را فراهم می‌کند.

محسن نریمان با بیان اینکه برای دیدار با اشخاص نیاز به کسب اجازه از ائمه جمعه ندارد و به هیچ‌وجه در حوزه اختیارات ائمه جمعه نیست گفت: بعضی از ائمه جمعه محترم رفتار و صحبت‌هایی می‌کنند که خارج از حوزه اختیارات آنها است و بهتر است به خود بیایند چراکه این رفتار بیانگر شکست‌های سیاسی آنها است و مطمئنا از طرف مقاماتی که مسائل مربوط به ائمه جمعه را ارزیابی می‌کنند بی‌پاسخ نمی‌ماند.

وی با بیان اینکه آقای موسوی نخست‌وزیر منتخب حضرت امام (ره) است تصریح کرد: سوابق آقای موسوی به عنوان فردی لایق و کارآمد مشخص و روشن است و هیچ‌کس حق ندارد بدون اینکه قانونی در این رابطه وجود داشته باشد به موضع‌گیری علیه کسانی بپردازد که با ایشان ملاقات داشته‌اند.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهتر است ایشان در کار نمایندگان مجلس دخالت نکنند گفت: نماینده‌ای که 4 دوره با رای اکثریت نماینده قانونی مردم است به خوبی به قانون و مسائل آگاه است و می‌داند که چکار باید بکند برعکس ایشان که خارج از اختیارات خود و خارج از روابط و مقررات رفتار می‌کند.

نریمان با بیان اینکه پرداختن به مسائل جناحی از سوی برخی ائمه جمعه فقط زمینه اغتشاش و ناآرامی را فراهم می‌کند خاطر نشان کرد: اظهارات این آقایان برخلاف سخنان مقام معظم رهبری درخصوص جذب حداکثری و دفع حداقلی است و چرا آقایان این دیدارها را در راستای فرمایشات رهبری تحلیل نمی‌کنند.وی بیا بیان اینکه ما نماینده مردم و در موضع قانون هستیم تاکید کرد: اگر ملاقات با اشخاص ممنوع بود مقام معظم رهبری و مقامات قضایی خیلی قاطع و روشن دستور می‌دادند که حق دیدار با موسوی را ندارید، کما اینکه به جز نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس کسان دیگری از جمله آقایان بروجردی و جلالی نیز با آقای موسوی دیدار داشته‌اند اما ایرادی به آنها گرفته نشد.

نریمان در پایان تاکید کرد: ایشان اگر خیلی جرات دارند نسبت به صحبت‌های پشت پرده و نامه‌نگاری‌های کسانی‌که بی‌صبرانه و پرشتاب منتظر ملاقات با اوباما هستند موضع‌گیری کنند نه در مورد فرزند حضرت زهرا.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.