Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افشاگری درباره یک فراری - شبکه نیوز
دو شنبه، 28 خرداد 97 ساعت 11:52 ق.ظ / Mon, 2018 June 18

- سیاسی - افشاگری درباره یک فراری

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

افشاگری درباره یک فراری

تاریخ 19 دی 1390 ساعت 04:30:00
کد خبر: 007380
شبکه نیوز: چرا نتوانستی احمدی نژاد را مانند خاتمی راضی کنی
افشاگری درباره یک فراری
افشاگری درباره یک فراریوی پس از مدتی و به سیاق هم قطاران خود اقدام به کشف حجاب کرد تا شاید از این طریق جلب توجه کند غافل از اینکه این شگرد هم کهنه شده است.

به گزارش شبکه نیوز، کیهان نوشت:
خبرنگار شبه اصلاح طلبی که اخیرا با رضا ربع پهلوی مصاحبه کرد، در حلقه نشریات زنجیره ای نیز به کاسبکاری شهره بوده است.

«م-ع» پس از چند سال همکاری با خبرگزاری ایلنا و نشریاتی چون همبستگی و اعتماد ملی ترجیح داد به اروپا برود و در آنجا پناهندگی بگیرد. وی پس از مدتی و به سیاق هم قطاران خود اقدام به کشف حجاب کرد تا شاید از این طریق جلب توجه کند غافل از اینکه این شگرد هم کهنه شده است. آخرین شیرین کاری نامبرده، مصاحبه با شاهزاده ناکام پهلوی بود.

به دنبال انتشار این مصاحبه، وب نوشتی به قلم «ایمان ابراهیم بای سلامی» در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به چندی پیش است و نشان می دهد «م-ع» اساساً رفتاری کاسبکارانه و فرصت طلبانه داشت. بای سلامی که خود از همکاران نشریاتی چون همبستگی بوده، می نویسد: چرا این همه اصرار داری که همیشه بنویسی پدر و مادر بدبختی داشته ای؟ می خواهی ثابت کنی که همه چیز را خودت به دست آورده ای؟ این اصرار الکی لو می دهدت.

چرا نتوانستی احمدی نژاد را راضی کنی که مانند خاتمی درباره یکی از مطلب هایت چیزی بگوید


وی اضافه می کند: نمی دانم چرا نتوانستی احمدی نژاد را راضی کنی که مانند خاتمی درباره یکی از مطلب هایت چیزی بگوید. راستی ابطحی که به تو می گفت دختر تازه کار کم تجربه، چطور ناگهان نظرش عوض شد؟ در لندن فقط به درس و مشقت می رسی. راستی به کدام درس و مشق؟ داشتی می رفتی دیپلم داشتی، حال شاید دکتر شده باشی. البته شاید آنان که راهی ات کرده اند لیسانسی هم در کفت گذاشته اند. راستی خیلی از روزنامه نگاران از ترس هزینه نمی توانند تا شیراز بروند و می پرسند تو با کدام پول، کشورهای اروپایی را دور می زنی، لابد با حقوق 110هزار تومانی همبستگی یا حقوق 200 هزار تومانی ایلنا!

انتخابات ریاست جمهوری 

در ادامه این یادآوری خطاب به «م-ع» آمده است: ما نفهمیدیم بالاخره در انتخابات ریاست جمهوری 84 طرفدار چه کسی بودی بیچاره مهرعلیزاده که چرب زبانی و توهم بیش از حد، 50 میلیون خودش را به تو داد و آخر کار کروبی که این همه لطف در حقت کرده بود را زمین گذاشتی و رفتی تا از معین حمایت کنی. البته تنها بدشانسی ات این بود که حسین کروبی تو را دید... تو عادت داری از شانه ها بالا بروی و سپس طرف را لگد کنی...Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.