Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دولت نیازهای اساسی مردم در رفاه و اشتغال را رفع کند - شبکه نیوز
یک شنبه، 01 مهر 97 ساعت 11:04 ب.ظ / Sun, 2018 September 23

- سیاسی - دولت نیازهای اساسی مردم در رفاه و اشتغال را رفع کند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

دولت نیازهای اساسی مردم در رفاه و اشتغال را رفع کند

تاریخ 08 مهر 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 000965
شبکه نیوز: هدف اساسی و غیرقابل جایگزین برای هر دولت، تأمین امنیت و تأمین دفاع و آسایش برای مردم است
دولت نیازهای اساسی مردم در رفاه و اشتغال را رفع کند

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هدف اساسی و غیرقابل جایگزین برای هر دولت، تأمین امنیت و تأمین دفاع و آسایش برای مردم است ، تاکید کرد که نیازمندی‌های اساسی مردم شامل رفاه زندگی و اشتغال باید حل شود.

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی، در یادواره شهید  کلاهدوز در شهر قوچان اظهار داشت: شهدا زنده هستند ولی ما آنان را نمی‌بینیم و آنان به انقلاب و نظام کمک می‌کنند.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه شهیدان یک شهر مربوط به همان شهر نیستند بلکه مربوط به اسلام هستند خاطر نشان کرد: شهید کلاهدوز در واقع معلم اینجانب بود و ارتباطشان با بنده بسیار صمیمی بود و من درس‌های اخلاقی زیادی از ایشان گرفته‌ام.

وی در اهمیت یادواره‌های شهدا گفت: در بزرگداشت شهدا باید شهدا را شناخت و از اخلاق آن‌ها درس گرفت و برای نسل‌های بعدی شناساند.

دکتر صفوی با بیان این‌که شهیدان بهترین الگوی فکری و راهنمای فکری ما هستند، اظهار داشت: 51 درصد جمعیت ایران زیر 31 سال سن دارند و باید شهدا و دستاوردهای انقلاب دفاع مقدس و شهدا را به نسل دوم و سوم بشناسانیم.

مشاور عالی فرماندهی کل قوا خاطر نشان کرد: شهدا برای جوانان ایران و فلسطین و لبنان و افغانستان و برای همه مسلمانانی که به دنبال عزت هستند، الگو به شمار می‌روند.

وی تصریح کرد: شهدا به ما می‌گفتند وحدت داشته باشید به خاطر اینکه بقای نظام ثابت باشد ، برای خدا حرف بزنید و اخلاق و رفتار و تفکراتتان خدایی باشد.

سرلشکرصفوی گفت: باید رفتار و عملکرد شهدا را سرلوحه قرار دهیم و در کارهایمان از آنها استمداد بطلبیم.

مشاور عالی رهبری گفت: شهدا با همه اقشار مردم سخن داشتند و به همه نیروهای مسلح می‌گفتند که امنیت و دفاع کشور را حفظ کنند و این امنیت در گرو وحدت است و سخنی با دولت مردان داشتند تا خدمت به مردم را به نحو احسن انجام دهند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: هدف اساسی و غیرقابل جایگزین برای هر دولت، تأمین امنیت و تأمین دفاع و آسایش برای مردم است که در قانون اساسی یک وظیفه دیگر برای دولت‌مردان نهادینه شده که امت اسلام را به حد اعلای امنیت و رفاه برساند.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین جهاد خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: نیازمندی‌های اساسی مردم شامل رفاه زندگی و اشتغال باید حل شود.

سرلشکر صفوی به انتخابات سال گذشته اشاره کرد و گفت: شهدای فتنه، فتنه‌گران را هم محکوم و هم معرفی می‌کردند و در برابر جریانات انحرافی می‌ایستادند.

وی در پایان در خاطراتی از دفاع مقدس و شهید کلاهدوز گفت: شهید کلاهدوز جزء یک جامعه ولایت‌مدار، شجاع، مخلص و خانواده دوست بود؛ و ایمان و اخلاص شهید کلاهدوز بالا بود.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.